Artykuły do tagu: RowerMiejski

Koniec konsultacji. Gdzie staną stacje Piotrkowskiego Roweru Miejskiego?
Zakończyły się konsultacje dotyczące lokalizacji stacji rowerów miejskich. Wzięły w nich udział tylko 54 osoby. Najczęściej piotrkowianie wskazywali park Poniatowskiego. Jakie jeszcze miejsca proponują mieszkańcy?
Zaproponuj lokalizację stacji miejskiego roweru
Przypominamy, że jeszcze do 9 stycznia możecie zgłosić pomysły lokalizacji stacji Piotrkowskiego Roweru Miejskiego w 2019 roku.
Zaproponuj lokalizację stacji miejskiego roweru
Korzystasz z Piotrkowskiego Roweru Miejskiego i masz sugestie dotyczące lokalizacji stacji? Przekaż swoje pomysły do Zarządu Dróg i Utrzymania Miasta. Już 6 grudnia ruszają konsultacje.
Rower miejski zostaje w Piotrkowie
Ponad 7700 razy wypożyczone zostały rowery miejskie podczas 4-miesięcznego okresu pilotażowego programu „Rower miejski” w Piotrkowie Trybunalskim. Dziś już jest pewne – rowery miejskie powrócą do nas wiosną.
Rower miejski za darmo przez godzinę
Bezpłatnie na godzinę będzie można wypożyczyć w najbliższą sobotę rower miejski w Piotrkowie. To dlatego, że 22 września przypada Dzień bez samochodu.
Miejskie rowery zniknęły ze Słoneczka...
...ale pojawiły się przy mediatece. Z związku z tym, że sezon letni powoli się kończy, lokalizację zmieniła jedna ze stacji, gdzie można wypożyczać sprzęt.
100 wypożyczeń dziennie, 700 użytkowników
Po dwóch tygodniach funkcjonowania „roweru miejskiego” można powiedzieć krótko: sukces. Piotrkowianie masowo korzystają z dwóch kółek. W ciągu 14 dni było aż 1500 wypożyczeń.
Możecie korzystać z rowerów miejskich
Pierwsi piotrkowianie skorzystali już z rowerów miejskich. System ruszył dziś (25 lipca). Przypominamy, że stacje zlokalizowane są przy dworcu PKP, przy galerii handlowej, przy SP 12 (ul. Belzacka) i na „Słoneczku”.
Od środy rusza Piotrkowski Rower Miejski
32 rowery, 4 stacje zlokalizowane w różnych częściach miasta. Piotrków Trybunalski dołączył do grona miast, które mają rower miejski. Jednoślady będzie można wypożyczać od środy 25 lipca.
Rower miejski w Piotrkowie od lipca
Może z pewnymi trudnościami, raczej nie tyle co w innych miastach, na pewno nie wiosną, ale jednak udało się: w Piotrkowie będą rowery miejskie. Od kiedy?

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat