Artykuły do tagu: Rolnicza

Ścieżka i chodnik na Rolniczej z poślizgiem. Wyłoniono wykonawcę inwestycji
Nie do 15 grudnia, a do 30 kwietnia 2021 roku potrwa budowa chodnika i ścieżki rowerowej przez tory kolejowe na Rolniczej w Piotrkowie.
Powstanie brakujący fragment chodnika i ścieżki rowerowej
Jeszcze w tym roku zostanie wybudowany brakujący fragment chodnika i ścieżki rowerowej na ul. Rolniczej w Piotrkowie.
Kolejna
- Nie mam wątpliwości, że jest to jedna z najlepszych tego typu imprez w Polsce - tak o wystawie rolniczej Rol Szansa, mówił Krzysztof Ciecióra wicewojewoda łódzki, podczas oficjalnego otwarcia wydarzenia. Kiermasz roślin ozdobnych i owocowych, prezentacja kolekcji odmian roślin uprawnych, maszyny i narzędzia rolnicze, to tylko część oferty wystawy rolniczej, która odbywa się przez cały weekend przy Zamku w Bykach w Piotrkowie.
O co chodzi z remontem na Rolniczej?
Do naszej redakcji zgłosiło się już kilka osób zaniepokojonych remontem ulicy Rolniczej przy skrzyżowaniu z ul. Mickiewicza – zajęty jest tam jeden z pasów ruchu. Rozżalenie jest tym większe, że przebudowa Rolniczej zakończyła się w ubiegłym roku.
Oddadzą nam połowę za remont ul. Rolniczej
Ponad 2,5 mln zł otrzyma Urząd Miasta w Piotrkowie na zakończony już remont ul. Rolniczej. - Piotrkowski wniosek o dofinansowanie inwestycji zajął pierwsze miejsce w konkursie ogłoszonym przez Urząd Marszałkowski – informują nas urzędnicy.
Ulica Rolnicza przejezdna
Ulica Rolnicza - nazywana małą obwodnicą Piotrkowa - wreszcie oficjalnie oddana do użytku. Prace trwały w cyklu dwuletnim.
Skrzyżowanie Michałowska/Rolnicza wymaga korekty
- Na skrzyżowaniu ul. Rolniczej i Michałowskiej w Piotrkowie postawiono krawężniki. Problem w tym, że są one umieszczone zbyt wąsko i pod złym kątem, a mają tamtędy jeździć autobusy MZK. Jak widać na załączonym zdjęciu raczej się nie zmieszczą. Można przeprowadzić jakiś eksperyment z udziałem autobusu – na felerne skrzyżowanie zwraca uwagę użytkownik naszego portalu.
Izba Rolnicza Województwa Łódzkiego skierowała do wojewody łódzkiego pismo w sprawie suszy. - W ostatnim czasie warunki pogodowe, w tym wysokie temperatury, niska ilość opadów spowodowały, że w województwie łódzkim występują znamiona suszy, również glebowej - czytamy w piśmie.
Wstrzymali prace na ulicy Rolniczej
Piotrkowski PEUK wstrzymuje prace na ulicy Rolniczej. Jak zapewnił Wiesław Cecotka - przedstawiciel generalnego wykonawcy - prace ruszą zaraz po tym, kiedy z placu budowy zejdą pracownicy gazowni.

fot. Magda Waga
Zamkną skrzyżowanie Rolnicza/Michałowska
W najbliższą środę (18 lutego) na jeden dzień zamknięte zostanie skrzyżowanie Rolnicza/Michałowska w Piotrkowie.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat