Artykuły do tagu: Rol-Szansa

Koniec lata bez Rol-Szansy
Promocyjno-Handlowa Wystawa Rolnicza Rol-Szansa w Piotrkowie została odwołana. Wydarzenie miało się odbyć w najbliższy weekend.
Kolejna Rol-Szansa w Piotrkowie
Maszyny i narzędzia rolnicze, środki do produkcji rolniczej, kiermasz roślin ozdobnych i owocowych, pokazy pracy urządzeń – to wszystko czekało w weekend na rolników w ramach XXVII Promocyjno-Handlowej Wystawy Rol-Szansa.
22.08.2018 09:04
Gotowi na Rol-Szansę?
Łódzki Ośrodek Doradztwa Rolniczego z siedzibą w Bratoszewicach Oddział w Piotrkowie Trybunalskim zaprasza 25 i 26 sierpnia na XXVII Promocyjno-Handlową Wystawę Rolniczą Rol-Szansa.
XXVI Rol-Szansa rozpoczęta
W sobotę na błoniach zamku w Bykach rozpoczęła się XXVI Promocyjno-Handlowa Wystawa Rolnicza Rol-Szansa, organizowana przez pracowników piotrkowskiego Oddziału Łódzkiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego z siedzibą w Bratoszewicach.
W weekend XXVI Rol-Szansa
Już w najbliższy weekend (26/27 sierpnia) na błoniach zamku w Bykach odbędzie się XXVI Promocyjno-Handlowa Wystawa Rolnicza Rol-Szansa, na którą zaprasza Łódzki Ośrodek Doradztwa Rolniczego z siedzibą w Bratoszewicach Oddział w Piotrkowie Trybunalskim.
XXV Rol-Szansa rozpoczęta
Maszyny rolnicze, rośliny ogrodowe, a nawet zwierzęta można kupić podczas rozpoczętej w sobotę XXV Promocyjno-Handlowej Wystawy Rolniczej Rol-Szansa, zorganizowanej przez pracowników piotrkowskiego oddziału Łódzkiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego.
Rol-Szansa w ostatni weekend sierpnia
XXV Promocyjno-Handlowa Wystawa Rolnicza Rol-Szansa 2016 zorganizowana zostanie w ostatni weekend sierpnia na błoniach zamku w Bykach.
Króliki, kaczki, pawie, ciągniki... XXIV Rol-Szansa
XXIV Promocyjno-Handlowa Wystawa Rolnicza Rol–Szan 2015 tradycyjnie przyciągnęła na błonia zamku w Bykach tłumy zwiedzających.
Rol-Szansa 2015. Sprawdź, jak dojechać na wystawę
XXIV Promocyjno-Handlowa Wystawa Rolnicza rozpoczyna się w sobotę. A zaprasza na nią Łódzki Ośrodek Doradztwa Rolniczego z siedzibą w Bratoszewicach Oddział w Piotrkowie Trybunalskim.
Rol-Szansa coraz bliżej
Już za tydzień na błoniach zamku w Bykach odbędzie się XXIV Promocyjno-Handlowa Wystawa Rolnicza Rol-Szansa.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat