Artykuły do tagu: Roku

Dwie kobiety podejrzewane o wyłudzenie na podstawie sfałszowanych recept z NFZ blisko 1,2 mln złotych decyzją Sądu Rejonowego zostały tymczasowo aresztowane. Przypomnijmy, że w ubiegłym tygodniu policjanci z Sekcji do Walki z Przestępczością Gospodarczą piotrkowskiej komendy zatrzymali właścicielkę apteki oraz byłą lekarkę Szpitala Wojewódzkiego w Piotrkowie.
Mimo prokuratorskich zarzutów nadal pracował i nadal robił to samo. W kwietniu informowaliśmy o tym, że w jednej ze stacji na terenie powiatu piotrkowskiego 56-letni diagnosta, w zamian za łapówki, przedłużał ważność dowodów rejestracyjnych. Nie potrzebował nawet do tego samochodu, ale pieniężnej wkładki w dokumencie. Wczoraj mężczyzna dopuścił się podobnego czynu.
Wyłudziły ponad milion na fałszywe recepty
Fałszowały recepty wyłudzając refundacje z NFZ. Policjanci z sekcji do walki z przestępczością gospodarczą piotrkowskiej komendy zatrzymali właścicielkę apteki oraz byłą lekarkę szpitala wojewódzkiego w Piotrkowie Trybunalskim.
Związek Zawodowy Maszynistów w Piotrkowie złożył doniesienie do piotrkowskiej prokuratury o podejrzeniu popełnienia przestępstwa. Chodzi o budynek lokomotywowni przy ulicy Towarowej 1, który doszczętnie ograbiono.
Policjanci z Wydziału do walki z Przestępczością Gospodarczą Komendy Wojewódzkiej w Łodzi wspólnie z funkcjonariuszami z Radomska zatrzymali czterech członków zarządu FAMEG - jednej z największych radomszczańskich spółek.
59-letni Andrzej J., oskarżony o łapówkarstwo były ordynator oddziału urazowo-ortopedycznego w Samodzielnym Szpitalu Wojewódzkim w Piotrkowie, przyznał się do winy i chce dobrowolnie poddać się karze.
Bez pozwolenia na budowę i bez zezwolenia konserwatora zabytków. Zdaniem Prokuratury Rejonowej w Piotrkowie sala gimnastyczna w Straszowie to samowola budowlana.
Powiatowy Lekarz Weterynarii w Piotrkowie nie złoży doniesienia do prokuratury przeciwko prezydentowi Krzysztofowi Chojniakowi. Jak twierdzi-nie chce zaogniać i tak trudnej już sytuacji.
Sporo kłopotów narobił władzom miasta Powiatowy Lekarz Weterynarii. Jego decyzja o braku możliwości przyjmowania zwierząt oznacza w praktyce, że Piotrków od wczoraj nie realizuje zadań własnych gminy, naruszając także ustawę o ochronie zwierząt. Jak się okazuje miasto nie podpisało jeszcze z nikim umowy, aby oddać w inne miejsce bezdomne zwierzęta.
Piotrków: Schronisko zamknięte, planu awaryjnego brak
Piotrkowianin Henryk Alama, który od lat interesuje się losem bezdomnych zwierząt, już od kilku miesięcy prorokował, że władze miasta w końcu "obudzą się z ręką w nocniku". Choć w innej formie, ale i z podobnymi obawami dzielił się z "Polską Dziennikiem Łódzkim" powiatowy lekarz weterynarii Maciej Błachiewicz. I wygląda na to, że czas spełnienia tego proroctwa nadszedł.
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat