Artykuły do tagu: Rokszyce

28.02.2019 15:18
Wypadek w Rokszycach
Ciężarówka i samochód osobowy zderzyły się na drodze krajowej nr 1 w Rokszycach. Ranne zostały dwie osoby.
Zderzenie dwóch aut na węźle Bełchatów
Dwie osoby zostały ranne w wyniku wypadku, do którego doszło w środę przed godziną 11.00 na DK 74. Na węźle Bełchatów, tuż przy zjeździe na Rokszyce, samochód ciężarowy zderzył się z osobówką.
Rokszyce zebrały ponad 5 tys. dla „Szansy”
W okresie świątecznym przedstawiciele KGW i OSP z Rokszyc przeprowadzili zbiórkę na rzecz Centrum Edukacyjno-Rehabilitacyjego „Szansa”. Wzięli w niej udział mieszkańcy Rokszyc, Rokszyc Drugich, a także niektóre rodziny z sąsiadującej z Rokszycami ul. Podmiejskiej oraz Słowackiego, Kargału Lasu, Woli Rokszyckiej, Oprzężowa, Majkowa Dużego, Gomulina, Gomulina-Kolonii, Żachty, Majkowa Folwarku, Kacprowa oraz Szydłowa.
Takie stoły wigilijne tylko w gminie Wola Krzysztoporska!
Wigilijne potrawy na świątecznie przystrojonych stołach, a do tego bożonarodzeniowy klimat – to wszystko w gościnnych progach Domu Ludowego w Rokszycach, gdzie w niedzielę (9 grudnia) odbył się coroczny przegląd „Stoły wigilijne – kulinarne i artystyczne dziedzictwo”. Swoje pomysły na świąteczne potrawy prezentowały niemal wszystkie Koła Gospodyń Wiejskich z terenu gminy Wola Krzysztoporska.
W Rokszycach mają swój Dom Ludowy
Wspólnym świętowaniem uczczono wybudowanie w Rokszcach (gmina Wola Krzysztoporska) nowego Domu Ludowego ze strażnicą, który służył będzie nie tylko mieszkańcom, ale i prężnie działającym tam organizacjom – Kołu Gospodyń Wiejskich i Ochotniczej Straży Pożarnej.
W hali najlepsze Rokszyce
Niemal 60 zawodników z 7 drużyn walczyło o laur najlepszej podczas XI Mistrzostw Gminy Wola Krzysztoporska w Halowej Piłce Nożnej Drużyn Niezrzeszonych.
Mury Domu Ludowego w Rokszycach już stoją
Mury już stoją, a całość ma być gotowa do końca czerwca 2018 r. Budowa Domu Ludowego w Rokszycach rozpoczęła się we wrześniu.
Wypadek w Rokszycach. Jedna osoba trafiła do szpitala
W środę wieczorem na drodze krajowej nr 1 na wysokości Rokszyc doszło do wypadku.
Wypadek na terenie magazynów w Rokszycach
Kierowca ciężarowego iveco nie zachował należytej ostrożności podczas... otwierania drzwi. Z ustaleń policjantów wynika, że w tym czasie ruszał samochód zaparkowany obok. 26-letni kierowca iveco znalazł się pomiędzy drzwiami swojej ciężarówki a naczepą ciągnika siodłowego scania, którym kierował 38-letni mieszkaniec powiatu piotrkowskiego.
LZS Rokszyce piłkarskim mistrzem gminy
LZS Rokszyce został piłkarskim mistrzem gminy Wola Krzysztoporska. Finały rozegrano 8 maja na boisku w Woli Krzysztoporskiej.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat