Artykuły do tagu: Rokszyce

Rokszyce zebrały ponad 5 tys. dla „Szansy”
W okresie świątecznym przedstawiciele KGW i OSP z Rokszyc przeprowadzili zbiórkę na rzecz Centrum Edukacyjno-Rehabilitacyjego „Szansa”. Wzięli w niej udział mieszkańcy Rokszyc, Rokszyc Drugich, a także niektóre rodziny z sąsiadującej z Rokszycami ul. Podmiejskiej oraz Słowackiego, Kargału Lasu, Woli Rokszyckiej, Oprzężowa, Majkowa Dużego, Gomulina, Gomulina-Kolonii, Żachty, Majkowa Folwarku, Kacprowa oraz Szydłowa.
Takie stoły wigilijne tylko w gminie Wola Krzysztoporska!
Wigilijne potrawy na świątecznie przystrojonych stołach, a do tego bożonarodzeniowy klimat – to wszystko w gościnnych progach Domu Ludowego w Rokszycach, gdzie w niedzielę (9 grudnia) odbył się coroczny przegląd „Stoły wigilijne – kulinarne i artystyczne dziedzictwo”. Swoje pomysły na świąteczne potrawy prezentowały niemal wszystkie Koła Gospodyń Wiejskich z terenu gminy Wola Krzysztoporska.
W Rokszycach mają swój Dom Ludowy
Wspólnym świętowaniem uczczono wybudowanie w Rokszcach (gmina Wola Krzysztoporska) nowego Domu Ludowego ze strażnicą, który służył będzie nie tylko mieszkańcom, ale i prężnie działającym tam organizacjom – Kołu Gospodyń Wiejskich i Ochotniczej Straży Pożarnej.
W hali najlepsze Rokszyce
Niemal 60 zawodników z 7 drużyn walczyło o laur najlepszej podczas XI Mistrzostw Gminy Wola Krzysztoporska w Halowej Piłce Nożnej Drużyn Niezrzeszonych.
Mury Domu Ludowego w Rokszycach już stoją
Mury już stoją, a całość ma być gotowa do końca czerwca 2018 r. Budowa Domu Ludowego w Rokszycach rozpoczęła się we wrześniu.
Wypadek w Rokszycach. Jedna osoba trafiła do szpitala
W środę wieczorem na drodze krajowej nr 1 na wysokości Rokszyc doszło do wypadku.
Wypadek na terenie magazynów w Rokszycach
Kierowca ciężarowego iveco nie zachował należytej ostrożności podczas... otwierania drzwi. Z ustaleń policjantów wynika, że w tym czasie ruszał samochód zaparkowany obok. 26-letni kierowca iveco znalazł się pomiędzy drzwiami swojej ciężarówki a naczepą ciągnika siodłowego scania, którym kierował 38-letni mieszkaniec powiatu piotrkowskiego.
LZS Rokszyce piłkarskim mistrzem gminy
LZS Rokszyce został piłkarskim mistrzem gminy Wola Krzysztoporska. Finały rozegrano 8 maja na boisku w Woli Krzysztoporskiej.
Wypadek w Rokszycach. Cztery osoby trafiły do szpitala
Na drodze krajowej nr 74 na skrzyżowaniu w Rokszycach doszło w środę po południu do wypadku drogowego.
Sarna wybiegła na drogę, tico wylądowało w rowie
59-letni kierowca daewoo tico uderzył w sarnę, która nagle wbiegła na jezdnię wprost pod nadjeżdżające auto.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat