Artykuły do tagu: RokSzkolny

Rozpoczęcie roku szkolnego
Ponad 11 tysięcy uczniów, w piotrkowskich szkołach rozpoczyna nowy rok szkolny. Z tego blisko 2 tysiące dzieci to pierwszoklasiści we wszystkich typach szkół. Po dwóch miesiącach wakacyjnej przerwy, znowu rozlegnie się dźwięk dzwonka.
Wszyscy gotowi? Można zaczynać?
Choć jeszcze pod koniec lipca piotrkowski magistrat informował, że 7 nauczycieli zatrudnionych na podstawie mianowania lub czas nieokreślony straci pracę, dziś kierownik Referatu Edukacji informował na antenie Strefy FM, że pracy nie straci nikt.
Moszczenica: SP w Babach powiększona i z nowym patronem
Szkoła Podstawowa w Babach nowy rok szkolny świętuje podwójnie. Placówce nadano imię Janusza Korczaka oraz oddano do użytku nowo wybudowaną salę sportową. Do tej pory dzieci ćwiczyły w jednej z klas lekcyjnych. Nowy obiekt połączony jest ze starym budynkiem specjalnym łącznikiem. Koszt całej budowy to ponad 2,7 mln zł.

fot. AW
Rodzice dostaną po kieszeni
No i po wakacjach. Na rodziców, po wydatkach związanych z letnim odpoczynkiem, czekają teraz kolejne koszty związane ze szkolną wyprawką.
Powrót do szkoły z Mikołajkiem - konkurs!
W sierpniu nakładem Wydawnictwa Znak Emotikon ukazały się kolejne Mikołajkowe pozycje. Pięciolatkowie i ich starsi koledzy zaczynający swoją przygodę ze szkołą mogą liczyć na doskonałe towarzystwo Mikołajka i jego kumpli.
Usłyszeli ostatni dzwonek
Odbierają świadectwa, nagrody za bardzo dobre wyniki w nauce i wzorowe zachowanie, dyplomy za udział w konkursach, wyróżnienia za wzorową frekwencję. Dziś zakończenie roku szkolnego. Uczniowie i nauczyciele usłyszeli ostatni dzwonek. Którzy cieszą się bardziej?
Dziś 1 września... niestety
Nowe zeszyty, nowe podręczniki, długopisy, ołówki, tornistry – wszystko gotowe. 1 września nadszedł jak co roku stanowczo zbyt szybko. Nowy rok szkolny rozpoczęło dziś 277 tysięcy uczniów w naszym województwie.
Uczniowie rozpoczęli rok szkolny 2013/2014
Blisko 3 tysiące uczniów rozpoczęło w poniedziałek (2 września) rok szkolny 2013/2014.
28.06.2013 09:15
Rok szkolny zakończony
Kilka tysięcy uczniów z piotrkowskich szkół zakończyło w piątek (28 czerwca) rok szkolny 2012/2013.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat