Artykuły do tagu: Rockowanie

Rockowanie. W Łódzkim Domu Kultury zagrają Ciechowskiego!
W Łódzkim Domu Kultury rusza kolejna edycja bezpłatnych warsztatów muzycznych! Tym razem organizatorzy zapraszają na warsztaty wokalne, gitarowe, basowe, perkusyjne i... klawiszowe! Warsztaty mistrzowskie prowadzone będą przez gwiazdy polskiej sceny muzycznej. Do edycji 2019 zaproszono m.in. Grzegorza Skawińskiego i Anię Szarmach.
Łódzki Dom Kultury zaprasza VI edycję Ogólnopolskiego Festiwalu „Rockowanie”.
Do 5 marca mogą zgłaszać się zespoły muzyczne, chcące wziąć udział w Ogólnopolskim Festiwalu "Rockowanie", którego organizatorem Łódzki Dom Kultury. To wydarzenie, którego głównym celem jest prezentacja i promocja dorobku artystycznego zespołów muzycznych, grających szeroko pojętą muzykę rockową, konfrontacja osiągnięć artystycznych oraz wspieranie interesujących form działalności artystycznej wzbogacających kulturę muzyczną. Na najlepsze zespoły czekają nagrody finansowe, profesjonalna sesja nagraniowa i kampania promocyjna w mediach.
Piotrkowski zespół RAIL laureatem Rockowania
Zespół RAIL został laureatem przesłuchań rejonowych Festiwalu Muzycznego ROCKOWANIE, które odbyły się 5 czerwca w Skyy Pub w Piotrkowie. Piotrkowski zespół zagra w finale festiwalu, pod koniec czerwca w Łódzkim Domu Kultury.
30.04.2014 13:00
Powrót
Łódzkie "Rockowisko" było w latach 80-tych jedną z największych imprez muzycznych w Polsce. W tym festiwalu uczestniczyło wiele kultowych zespołów rockowych takich jak TSA. ŁDK zapowiada reaktywację imprezy pod nieco inną nazwą.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat