Artykuły do tagu: Robert Biedroń

Sympatycy Roberta Biedronia agitowali na Rynku w Piotrkowie
Członkowie i sympatycy Lewicy prezentowali w środę mieszkańcom Piotrkowa elementy programu wyborczego Roberta Biedronia. Zachęcali też, by w niedzielnych wyborach prezydenckich oddać głos właśnie na tego kandydata.
Kto wygra wybory w województwie łódzkim?
Andrzej Duda prowadzi w sondażu prezydenckim także w województwie łódzkim. Tak wynika z sondażu Ośrodka Badań Dobra Opinia dla „Dziennika Łódzkiego".
Robert Biedroń z kolejną wizytą w Piotrkowie
Europoseł, kandydat na prezydenta RP Robert Biedroń przyjechał w poniedziałek do Piotrkowa, aby w Mediatece 800-lecia spotkać się ze swoimi zwolennikami. Rozmawiał także z dziennikarzami. Poinformował, że szefem swojego komitetu wyborczego w naszym regionie mianował Grzegorza Adamczyka, byłego wicestarostę piotrkowskiego. Po raz kolejny zaproponował przeniesienie do Piotrkowa siedziby Trybunału Konstytucyjnego.
Wojewoda łódzki oskarżony o homofobię. R. Biedroń: nie dzielmy ludzi na lepszy i gorszy sort
Stop ideologii LGBT, stop cywilizacji śmierci - w taki sposób Zbigniew Rau wojewoda łódzki rozpoczął swój wpis na jednym z portali społecznościowych. Dla zachodnich rzeczników „nowoczesności” nie ma żadnych świętości. Ich barbarzyńskie działania wiodą wprost do iście piekielnej „cywilizacji śmierci”, przed którą próbował nas ostrzegać św. Jan Paweł II - kontynuował wojewoda. Później samorządowiec opublikował kolejny wpis, tłumacząc, że to była diagnoza odejścia przez społeczeństwa Zachodu od zasad kultywowania wartości rodzinnych i przekonania o konieczności ochrony ludzkiego życia. Pierwszy wpis wojewody oburzył wiele osób, m.in. Roberta Biedronia lidera Wiosny, którego poprosiliśmy o komentarz w tej sprawie podczas jego ubiegłotygodniowej wizyty w Piotrkowie Trybunalskim.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat