Artykuły do tagu: Resuscytacja

Piotrkowscy uczniowie znów chcieli pobić rekord
Ponad 60 uczniów z piotrkowskich szkół wzięło udział w biciu rekordu w jednoczesnym przeprowadzaniu resuscytacji krążeniowo-oddechowej. W Szkole Podstawowej nr 3 młodzi piotrkowianie przyłączyli się do Europejskiego Dnia Przywracania Czynności Serca.
Uczyli się udzielać pierwszej pomocy. Znów chcieli pobić rekord
Kolejny raz podjęto próbę pobicia rekordu w jednoczesnym prowadzeniu resuscytacji. We wtorek w Szkole Podstawowej nr 3 piotrkowscy uczniowie przyłączyli się do Europejskiego Dnia Przywracania Czynności Serca. Uczyli się, jak prawidłowo udzielić pierwszej pomocy, potem wspólnie przez 30 minut wykonywali resuscytację krążeniowo-oddechową.
Europejski Dzień Przywracania Czynności Serca razem z uczniami piotrkowskich szkół
Jak co roku Punkt Informacji Europejskiej Europe Direct w Piotrkowie Trybunalskim, działający przy Stowarzyszeniu Eurocentrum, organizuje obchody Europejskiego Dnia Przywracania Czynności Serca.
Uczyli się jak ratować życie
Piotrkowscy gimnazjaliści uczyli się jak udzielać pierwszej pomocy. Ponadto bili rekord w jednoczesnym przeprowadzaniu resuscytacji.
Gimnazjaliści będą ćwiczyć pierwszą pomoc
Europejski Dzień Przywracania Czynności Serca będzie obchodzony 16 października także w Piotrkowie. Uczniowie gimnazjów nauczą się udzielania pierwszej pomocy, a szczególnie resuscytacji krążeniowo-oddechowej.
Uczyli się jak prawidłowo wykonać masaż serca
Z okazji Europejskiego Dnia Przywracania Czynności Serca w piotrkowskim Gimnazjum nr 3 uczniowie uczestniczyli w biciu rekordu w jednoczesnej resuscytacji serca, którą prowadzili przez 30 minut.
W poniedziałek będziemy obchodzić Europejski Dzień Przywracania Czynności Serca
Kolejny już raz obchodzić będziemy w naszym mieście Europejski Dzień Przywracania Czynności Serca. 17 października w Gimnazjum nr 3 w Piotrkowie Trybunalskim (ul. Wysoka 28/38) piotrkowscy uczniowie znów spróbują pobić rekord Guinnessa w jednoczesnym prowadzeniu resuscytacji krążeniowo-oddechowej.
Gimnazjaliści uczyli się jak ratować życie
Piotrkowscy gimnazjaliści kolejny raz bili rekord w jednoczesnej resuscytacji serca.
Bili rekord w przywracaniu akcji serca
W czwartek (16 października) obchodzimy Europejski Dzień Przywracania Czynności Serca. Z tej okazji w hali Relax uczniowie z piotrkowskich szkół bili rekord w jednoczesnym prowadzeniu resuscytacji krążeniowo-oddechowej.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat