Artykuły do tagu: Restauracja

Mikołajki w restauracji Miód i Wino w Sulejowie
Już 6 grudnia restauracja Miód i Wino zaprasza wszystkich fanów pysznego jedzenia na premierę nowej karty.
Znajdziecie w niej coś słodkiego, coś dla smakoszy ryb, a przede wszystkim dla tych, którzy chcą spróbować czegoś oryginalnego!
Jak otworzyć restaurację?
Otwarcie restauracji jest popularnym i pozornie łatwym do realizacji pomysłem na rozpoczęcie własnej działalności. Pozornie łatwy, bo nie wszystkie restauracje prosperują dobrze. Od czego powinniśmy zacząć, by nasz lokal był jednym z tych, który odnosi sukcesy na rynku?
23.07.2019 12:39
Staromiejska
To jedna z najbardziej znanych restauracji w Piotrkowie. „Staromiejska” w Rynku Trybunalskim jest zlokalizowana w miejscu związanym z lokalną gastronomią od blisko stu lat.
22.07.2019 15:03
Karuzela smaków
Nowoczesne wnętrza, oryginalna aranżacja, bogata oferta wyśmienitych dań polecanych przez szefa kuchni oraz ciekawa selekcja win i koktajli nikogo nie pozostawi obojętnym.
22.07.2019 14:36
Restauracja Dworek
Miejsce doskonale znane regionalnym smakoszom. Restauracja serwuje kuchnię regionalną i myśliwską. Firma działa już od prawie 30 lat, pierwotnie pod nazwą Restauracja "Pod Dębami", a od 2005 roku jako Restauracja Dworek.
24.07.2019 10:27
To&Owo Bezglutenowo
To&Owo Bezglutenowo to lokal w którym znajdziecie świeżo wypiekane produkty bezglutenowe (chleby, bułki, drożdżówki), pyszne obiady, rzemieślnicze lody i gofry, które jako jedyni w regionie przygotowujemy bez cukru (polecane osobom chorym na cukrzycę), pizze, makarony, burgery, produkty cukiernicze.
19.07.2019 11:59
Rendez Vous
„Rendez Vous” to jedna z najciekawszych kulinarnych propozycji na gastronomicznej mapie Piotrkowa.
Wyjątkowe Walentynki w Karuzeli Smaków
Już 14. lutego oraz w przyszły weekend (16-17.02) Karuzela Smaków zaprasza na wyjątkowe Walentynki!
Kolejne włamanie do piotrkowskiej restauracji
Do kradzieży z włamaniem do lokalu gastronomicznego na piotrkowskiej Starówce doszło w nocy z poniedziałku na wtorek.
Otwarcie restauracji Miód i Wino w Sulejowie - koncert Mateusza Żerka
Koncert rozpocznie się w sobotę 28 stycznia o godzinie 14:00 i potrwa do 19:00. Menu degustacyjne będzie natomiast dostępne przez cały weekend. Rezerwacji stolików można dokonywać, dzwoniąc pod numer 693 555 807.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat