Artykuły do tagu: Restauracja

Czy grozi nam mandat za wspólne siedzenie przy restauracyjnym stoliku?
Od poniedziałku możemy odwiedzać lokale gastronomiczne, ale wizyty w nich odbywają się na specjalnych zasadach. Przy jednym stoliku może przebywać rodzina lub osoby mieszkające razem. W innym przypadku przy stoliku powinny siedzieć pojedynczy klienci, chyba, że odległości między nimi wynoszą min. 1,5 m i nie siedzą naprzeciw siebie. Wyjątkiem są stoliki, w których zamontowano przegrody, np. z pleksi, pomiędzy osobami. Restauratorzy podkreślają, że nie mają możliwości skontrolowania stopnia pokrewieństwa gości i zastanawiają się, kto poniesie ewentualne konsekwencje złamania przepisów.
Mikołajki w restauracji Miód i Wino w Sulejowie
Już 6 grudnia restauracja Miód i Wino zaprasza wszystkich fanów pysznego jedzenia na premierę nowej karty.
Znajdziecie w niej coś słodkiego, coś dla smakoszy ryb, a przede wszystkim dla tych, którzy chcą spróbować czegoś oryginalnego!
Jak otworzyć restaurację?
Otwarcie restauracji jest popularnym i pozornie łatwym do realizacji pomysłem na rozpoczęcie własnej działalności. Pozornie łatwy, bo nie wszystkie restauracje prosperują dobrze. Od czego powinniśmy zacząć, by nasz lokal był jednym z tych, który odnosi sukcesy na rynku?
23.07.2019 12:39
Staromiejska
To jedna z najbardziej znanych restauracji w Piotrkowie. „Staromiejska” w Rynku Trybunalskim jest zlokalizowana w miejscu związanym z lokalną gastronomią od blisko stu lat.
22.07.2019 15:03
Karuzela smaków
Nowoczesne wnętrza, oryginalna aranżacja, bogata oferta wyśmienitych dań polecanych przez szefa kuchni oraz ciekawa selekcja win i koktajli nikogo nie pozostawi obojętnym.
22.07.2019 14:36
Restauracja Dworek
Miejsce doskonale znane regionalnym smakoszom. Restauracja serwuje kuchnię regionalną i myśliwską. Firma działa już od prawie 30 lat, pierwotnie pod nazwą Restauracja "Pod Dębami", a od 2005 roku jako Restauracja Dworek.
24.07.2019 10:27
To&Owo Bezglutenowo
To&Owo Bezglutenowo to lokal w którym znajdziecie świeżo wypiekane produkty bezglutenowe (chleby, bułki, drożdżówki), pyszne obiady, rzemieślnicze lody i gofry, które jako jedyni w regionie przygotowujemy bez cukru (polecane osobom chorym na cukrzycę), pizze, makarony, burgery, produkty cukiernicze.
19.07.2019 11:59
Rendez Vous
„Rendez Vous” to jedna z najciekawszych kulinarnych propozycji na gastronomicznej mapie Piotrkowa.
Wyjątkowe Walentynki w Karuzeli Smaków
Już 14. lutego oraz w przyszły weekend (16-17.02) Karuzela Smaków zaprasza na wyjątkowe Walentynki!
Kolejne włamanie do piotrkowskiej restauracji
Do kradzieży z włamaniem do lokalu gastronomicznego na piotrkowskiej Starówce doszło w nocy z poniedziałku na wtorek.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat