Artykuły do tagu: Reprezentacja

Zawodniczki Piotrcovii powołane na zgrupowanie kadry
Dwie szczypiornistki MKS Piotrcovii otrzymały powołanie na najbliższe zgrupowanie żeńskiej kadry narodowej.
Zawodniczki Piotrcovii na zgrupowaniu kadry
Magdalena Drażyk, Romana Roszak oraz Magda Więckowska uczestnicz± w ostatnim zgrupowaniu kadry narodowej przed nadchodz±cymi Mistrzostwami Europy w Danii. Już wkrótce dowiemy się czy która¶ z zawodniczek Piotrcovii pojedzie na EHF EURO 2020.
Trzy piłkarki Piotrcovii mog± wyjechać na EURO
Arne Senstad, trener reprezentacji Polski w piłce ręcznej kobiet wybrał spo¶ród szerokiego składu 22 zawodniczki, z których wyselekcjonuje grupę na Mistrzostwa Europy 2020. Szansę wyjazdu do Norwegii maj± trzy szczypiornistki Piotrcovii.
Piotrkowianka powołana do juniorskiej kadry narodowej w boksie
16-letnia piotrkowianka Julia Kabzińska została powołana na zgrupowanie juniorskiej reprezentacji kraju w boksie. Odbywa się ona na przełomie lipca i sierpnia w COS "Cetniewo" im. Feliksa Stamma we Władysławowie i ma przygotować młodych pię¶ciarzy do Międzynarodowych Mistrzostw ¦l±ska oraz Mistrzostwa Polski, a także na przyszłoroczne Mistrzostwa ¦wiata. Młoda pię¶ciaka walczy w kategorii wagowej do 51 kg.
Zawodniczka AKS powołana do kadry narodowej
Wiktoria Jaroniek, zawodniczka AKS Piotków Trybunalski została powołana na zgrupowanie kadry kadetek, które odbędzie się w dniach 12 - 24 czerwca w Poznaniu. 16-letnia zawodniczka walczy w zapasach w stylu wolnym i jest to już drugi rok jej występów w reprezentacji narodowej.
Reprezentantki Polski dwukrotnie zmierz± się ze szczypiornistkami Piotrcovii
Zgrupowanie żeńskiej kadry juniorek w piłce ręcznej (rocznik 2002) odbywa się w Piotrkowie Trybunalskim. Zawodniczki rozegraj± dwa sparingi z seniorkami Piotrcovii. Pierwszy mecz odbył się we wtorek, Piotrcovia wygrała go 31:25, drugi mecz kontrolny odbędzie się w ¶rodę.
Zawodniczka Piotrcovii zagrała w eliminacjach do ME
Vladyslava Belmas, lewoskrzydłowa MKS Piotrcovii Piotrków Trybunalski wraz z reprezentacj± Ukrainy stanęła w niedzielę naprzeciw reprezentantek Polski. Mecz odbył się w kijowskim Pałacu Sportu w ramach eliminacji do ME, a zwycięsko wyszły z niego Biało-Czerwone, pokonuj±c nasze wschodnie s±siadki 27:26. Vladyslava Belmas zdobyła w tym spotkaniu trzy gole.
Siatkarki z Sulejowa grały z reprezentacj± Polski
Siatkarska reprezentacja kobiet niesłysz±cych, która w Spale przygotowuje się obecnie do Mistrzostw Europy odwiedziła Sulejów by rozegrać mecz kontrolny z zespołem UKS FUKS. Emocji nie brakowało, a sulejowianki chwilami stawiały bardziej do¶wiadczonym przeciwniczkom twarde warunki.
Michał B±kiewicz selekcjonerem naszej juniorskiej reprezentacji
Piotrkowianin Michał B±kiewicz został trenerem siatkarskiej reprezentacji Polski juniorów. Dotychczas był asystentem selekcjonera Mariusza Sordyla, który zrezygnował z pracy z kadr± U21 z powodów osobistych.
Będzie Strefa Kibica w Rynku Trybunalskim
Mistrzostwa ¦wiata w piłce nożnej rozpoczn± się w czwartek 14 czerwca w Moskwie. Wielkie piłkarskie emocje zwi±zane z meczami biało-czerwonych będzie można przeżywać również w Piotrkowie Trybunalskim. Jedn± z najpopularniejszych form kibicowania jest gromadzenie się miło¶ników piłki nożnej w strefach kibica. W całym kraju powstanie takich miejsc kilkadziesi±t. W Piotrkowie reprezentację Polski będzie można wspierać w Rynku Trybunalskim.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat