Artykuły do tagu: Reportaż

Dlaczego wróciła do historii Trynkiewicza?
"Łowca. Sprawa Trynkiewicza" – taki tytuł nosi nowa książka Ewy Żarskiej, dziennikarki z Piotrkowa, która w poniedziałkowy poranek w studiu Strefy FM mówiła, dlaczego postanowiła powrócić do historii sprzed 30 lat.
Spotkanie z autorką reportażu o sprawie Trynkiewicza
Wydawnictwo Znak zaprasza na spotkanie z Ewą Żarską - autorką książki "Łowca. Sprawa Trynkiewicza".
Polska zakocha się w Piotrkowie?
Piotrków Trybunalski ponownie będzie miał okazję zwrócić na siebie uwagę całego kraju. Już w niedzielę o 10:15 w programie telewizyjnym "Zakochaj się w Polsce" telewidzowie będą mogli poznać uroki miasta. Transmisja w TVP 1.
Jego właściciele nie żyją, on wciąż czeka
Od ponad dwóch lat w okolicach skrzyżowania ulic Wysokiej i Smolnej w Tomaszowie żyje sobie czarny kundel. Misiek lub Kapsel - tak nazywają go okoliczni mieszkańcy. Jego właściciele nie żyją, a on nadal wiernie czeka w miejscu, gdzie kiedyś stworzono mu dom i otoczono opieką.
Co zostawimy przyszłym pokoleniom?
Portal epiotrkow.pl we współpracy z Telewizją TVR zaprasza do oglądania materiałów filmowych dotyczących wielu ważnych spraw takich jak: ekologia, przyroda czy zagadnienia społeczne. Nie zabraknie też porad kulinarnych z Piotrem Galińskim.
Dziś zapraszamy na … nielegalne wysypiska.
Depresja odebrała im życie, oddział próbuje je wrócić
Maria* od lat żyje w toksycznym związku. W końcu targnęła się na życie. To jej drugi turnus na oddziale. Beata* – po rozwodzie z mężem alkoholikiem. Problemy ją przerosły. Właściwie stała się martwa dla dzieci, dla świata. Teraz powoli odzyskuje życie.
Piotrkowianin przygotowuje wyprawę na Elbrus
W maju poprowadził wyprawę na Ararat. Teraz przygotowuje się do wejścia na Elbrus. Piotrkowianin, Jerzy Krawczyk, jak sam mówi kocha góry, na ich szczytach odnajduje poczucie absolutu, walczy z własną słabością i kontempluje piękno przyrody.
01.03.2010 14:03
Ofiara czy sprawca?
Od wypadku minęło już 7 lat. Do dziś jednak Krzysztof Pecyna ponosi (i wygląda na to, że będzie ponosił) konsekwencje wydarzeń z 2003 roku. Piotrkowianin, którego uznano za winnego, musi zapłacić ponad 60.000 złotych jednej z firm ubezpieczeniowych.
Ofiara czy sprawca? - reportaż w Strefie FM i TT
Od wypadku minęło już 7 lat. Do dziś jednak Krzysztof Pecyna ponosi (i wygląda na to, że będzie ponosił) konsekwencje wydarzeń z 2003 roku. Piotrkowianin, którego uznano za winnego musi zapłacić ponad 60.000 złotych jednej z firm ubezpieczeniowych. Sąd uznał bowiem, że to on ponosi współodpowiedzialność za wypadek. Pan Krzysztof twierdzi tymczasem, że jest ofiarą a nie sprawcą.


Więcej o sprawie czytaj w numerze (8) „Tygodnia Trybunalskiego".

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat