Artykuły do tagu: Remont

Gmina Wola Krzysztoporska: Ruszyły drogowe inwestycje
Trwają prace przy budowie dwóch dróg w Woli Krzysztoporskiej – tzw. ul. Projektowanej i bez nazwy. Warto dodać, że inwestycje te uzyskały finansowe wsparcie Urzędu Wojewódzkiego w Łodzi w ramach Funduszu Dróg Samorządowych, a kwota dofinansowania to niemal 1 mln zł.
Remont przy Wojska Polskiego 2 na finiszu. Kiedy przeprowadzka biblioteki?
Już w 2019 roku do budynku przy Wojska Polskiego 2 w Piotrkowie miała przenieść się nasza Biblioteka Pedagogiczna. Tymczasem remont obiektu wciąż trwa? Jak długo jeszcze?
Zamknęli fragment DK nr 1
W piątek 6 marca ok. godz. 21 zamknięty został blisko 17-kilometrowy odcinek drogi krajowej nr 1 między Kamieńskiem a Radomskiem. Ma to związek z kolejnymi pracami przy budowie autostrady A1 w Łódzkiem.
Remont Wojska Polskiego droższy o ponad 2 mln zł
O ponad 2 mln zł droższy będzie remont ulicy Wojska Polskiego w Piotrkowie. Powód to konieczność wykonania dodatkowych prac.
Będą dodatkowe pieniądze na remonty dróg w Piotrkowie
O około 850 tys. zł może się zwiększyć tegoroczny Budżet Zarządu Dróg i Utrzymania Miasta w Piotrkowie Trybunalskim. To pod warunkiem, że zima, podobnie jak dotychczas nie będzie się dawała drogowcom we znaki. Na inwestycje w 2020 roku zaplanowano około 2,4 mln zł. Na remonty i bieżące utrzymanie dróg w mieście ZDiUM ma w budżecie 2 mln złotych.
Na Zalesickiej wreszcie będzie chodnik
Około kilometrowy odcinek ulicy Zalesickiej w Piotrkowie będzie w tym roku przebudowany (od nr 66 do Śrutowego Dołka). Na tym odcinku wreszcie powstanie chodnik, piesi będą więc mogli czuć się bezpieczniej.
Jak postępują prace na Wojska Polskiego?
W czerwcu lub w lipcu zakończy się pierwszy etap przebudowy Wojska Polskiego na tzw. Ryneczku w Piotrkowie Trybunalskim. Dokładny termin nie jest znany ze względu na procedury formalne - powiedziała na antenie Strefy FM Piotrków Małgorzata Majczyna, dyrektor Biura Inwestycji i Remontów.
Niewiele ponad 2 mln zł zaplanowano na remonty dróg w Piotrkowie
2 mln 40 tys. zł – tyle zaplanowano na remonty piotrkowskich ulic w 2020 roku. Na których drogach robotnicy będą łatać dziury?
Remont Wojska Polskiego. To jeszcze nie II etap!
Jeden z mieszkańców miasta poinformował nas, że w środę 22.01 zamknięto kolejny odcinek remontowanego odcinka ulicy Wojska Polskiego – konkretnie od skrzyżowania z Polną do Wojska Polskiego 101. - Wyglądało to tak, że robotnicy wysypali piach, ułożyli na drodze rury, postawili swoje maszyny i tym samym uniemożliwił komunikację do znajdujących się na tym odcinku sklepów – informuje nas piotrkowianin. - Mówiło się, że drugi odcinek ma być remontowany dopiero po skończeniu pierwszego. Czy oznacza to, że zostanie szybciej rozkopany kolejny odcinek ulicy? Czy wpłynie to na szybsze zakończenie remontu? - pyta mieszkaniec.
Ogłoszono przetarg na remont drugiego odcinka ul. Zalesickiej
Pierwszy odcinek ulicy Zalesickiej w Piotrkowie Trybunalskim wyremontowano w 2010 roku. Mieszkańcy od wielu lat zabiegali o remont pozostałego fragmentu tej drogi, wszystko wskazuje na to, że jeszcze w tym roku się to uda.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat