Artykuły do tagu: Relaks

Na osiedlu Wyzwolenia powstał nowy plac zabaw
Nowy plac zabaw powstał na osiedlu Wyzwolenia w Piotrkowie. To inwestycja wyłoniona w ramach budżetu obywatelskiego 2020.
Jak poradzić sobie ze stresem
Kiedy stres narasta, niezależnie czy chodzi o nadchodzące spotkanie czy długą listę rzeczy do załatwienia, ciężko jest się zatrzymać i uspokoić.
20.08.2019 06:54
Joga w parku
Jak zawalczyć o swoje zdrowie i dobre samopoczucie? Pomoże ograniczenie produktów pochodzenia zwierzęcego i ruch, najlepiej na świeżym powietrzu. Zapraszamy do wspólnych ćwiczeń jogi. Będzie okazja, by pozbyć się zabójczego stresu. Spotkanie odbędzie się w sobotę, 31 sierpnia o godz. 16.00 przy fontannie miejskiej w park Jana Pawła II w Piotrkowie. Organizatorem jest Viva Akcja dla Zwierząt – Piotrków Trybunalski.
Stanice kajakowe w Sulejowie na ukończeniu
„Rozwój turystyki obszaru funkcjonalnego Doliny Rzeki Pilicy poprzez utworzenie szlaku wodnego od Maluszyna do Sulejowa” to projekt realizowany przez gminę Sulejów (lidera tego przedsięwzięcia) wraz z trzema innymi gminami: Żytno, Wielgomłyny i Przedbórz.
Ogłoszono konkurs na koncepcję przebudowy Relaksu
Prezydent Piotrkowa właśnie ogłosił konkurs na opracowanie koncepcji przebudowy i modernizacji hali Relax. Budowa ma wystartować w 2019 roku, a koszty tej inwestycji nie przekroczą 18 mln zł.
Co z Relaksem? Hala czeka na przebudowę
Kiedy i czy w ogóle piotrkowska hala Relaks zostanie przebudowana? To pytanie zadają sobie od lat nie tylko nasi sportowcy i klubowi działacze, ale przede wszystkim kibice. Podczas ostatniej sesji Rady Miasta dyskutowano nad zmianami w Wieloletniej Prognozie Finansowej Miasta. Okazuje się, że na zadanie „przebudowa hali Relaks” zaplanowano w 2018 roku 630 tys. zł. - Chciałabym wiedzieć, na co konkretnie zostaną wydane te pieniądze. Czy mamy jakieś dofinansowanie na ten cel? - pytała radna Marlena Wężyk-Głowacka.
Ruszają rozgrywki Superligi. Co z halą Relax?
W sobotę „na Relaksie” odbędzie się pierwszy w tym sezonie rozgrywek mecz piłki ręcznej. Piotrcovia zmierzy się z zespołem z Gdańska. W środę (14 września) piłkarze Piotrkowianina zagrają w piotrkowskiej hali z pierwszym przeciwnikiem, też z Gdańska. Kibicom przeżywanie sportowych emocji tradycyjnie utrudniać będą filary zasłaniające bramki. Kiedy nasi sportowcy i kibice przestaną się wstydzić obiektu, w którym rozgrywane są mecze ekstraklasy?
„Misy dźwiękowe i gongi” –  relaksacyjne spotkanie w Bibliotece Pedagogicznej
Wszystkich zestresowanych i zmęczonych pracą Biblioteka Pedagogiczna w Piotrkowie Trybunalskim zaprasza na spotkanie „Misy dźwiękowe i gongi” - prelekcję o relaksacji, przywracaniu wewnętrznej harmonii i równowagi, odprężaniu ciała i umysłu, uwalnianiu blokad emocjonalnych, podnoszeniu energii życiowej.
Spotkaj się z jogą w Piotrkowie!
Centrum Promocji Zdrowia w Tarasce zaprasza mieszkańców Piotrkowa na spotkanie z jogą. Już w najbliższą niedzielę, 21 czerwca w godz. 15.00 – 18.00 na boisku za uczelnią przy ul. Słowackiego.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat