Artykuły do tagu: Reklama

Zaprojektowane dla wzroku w świecie cyfrowym
Nowe aplikacje, smartfony, tablety, systemy GPS dla większości ludzi stanowią nieodzowną część życia i są używane prawie wszędzie, stanowiąc nowe wyzwania dla naszych oczu.
Wazektomia rozprasza kierowców?
Osobliwy baner stanął przy trasie A1 między Piotrkowem a Tuszynem. Tablica stoi niedaleko miejsca, gdzie w zeszłym tygodniu doszło do groźnego wypadku. Czyżby treść reklamy rozpraszała kierowców?
Na placu Czarnieckiego kręcą reklamę
Wszystko owiane jest tajemnicą. Nie wiadomo, reklama jakiego banku powstaje na ulicach naszego miasta, faktem jest, że po placu Czarnieckiego kręcą się od rana filmowcy.
Oferta dla firm: szansa na odliczenie pełnego VAT-u przy zakupie auta z kratką
Początek roku 2014 to dla przedsiębiorców wyjątkowa szansa na odliczenie 100% podatku VAT od zakupionego samochodu „z kratką“. Taką inwestycję można zrealizować kredytem inwestycyjnym w ESBANKU Banku Spółdzielczym.
Jak pozbyć się niechcianego zadłużenia?
Windykacja. Warto skorzystać
W Rynku Trybunalskim kręcą reklamę
Rynek Trybunalski kolejny raz zamienił się w plan filmowy. Tym razem nakręcany jest tu film reklamowy dla jednego z banków. Na planie jest ponad 70 statystów.
Najlepsze piotrkowskie pizzerie
ZOBACZ, GDZIE ZJEŚĆ PYSZNĄ PIZZĘ
Zareklamuj swoją firmę w Katalogu Firm
Nie czekaj, już dziś zareklamuj swoją firmę na naszym portalu. Do końca stycznia możesz to zrobić za darmo.
Tablica reklamowa nieistniejącej już od kilkunastu lat firmy prawdopodobnie zostanie usunięta dzięki interwencji słuchacza Strefy FM.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat