Artykuły do tagu: Reklama

Co zrobić z nietrafionym prezentem?
Święta Bożego Narodzenia - zwłaszcza najmłodszym - kojarzą się przede wszystkim z prezentami. Nie wszystkie jednak trafiają w nasz gust. Co zrobić z upominkiem, który nam się nie spodoba, ma zły rozmiar lub jakieś wady?
Dobra reklama jest podstawą każdego biznesu
Dobra reklama jest dźwignia handlu, dlatego licząc na konkretne zyski, warto trafić do szerokiego grona odbiorców. Możliwości jest wiele, ulotki, afisze, reklama medialna, billboardy, szyldy. Ważne, by wybrana forma reklamowa przyniosła oczekiwane rezultaty.
Nietrafiony prezent? Rzecznik konsumentów radzi
Boże Narodzenie coraz bliżej, już za chwilę zacznie się szał kupowania świątecznych prezentów. Te często bywają nietrafione. Czy można oddać towar do sklepu jako przyczynę podając jedynie, że „mamie nie spodobał się… na przykład sweter (a nie daj Boże, telewizor plazmowy...)”?
Co powinniśmy wiedzieć na temat reklamy telewizyjnej
Reklama powstała i rozwijała się razem z największymi cywilizacjami. W XXI wieku towarzyszy nam na każdym kroku, zarówno w świecie realnym jak i kreowanym przez media. Jednym z najbardziej znamiennych przykładów jest środowisko telewizyjne, w którym reklama zagościła na dobre.
Zaprojektowane dla wzroku w świecie cyfrowym
Nowe aplikacje, smartfony, tablety, systemy GPS dla większości ludzi stanowią nieodzowną część życia i są używane prawie wszędzie, stanowiąc nowe wyzwania dla naszych oczu.
Wazektomia rozprasza kierowców?
Osobliwy baner stanął przy trasie A1 między Piotrkowem a Tuszynem. Tablica stoi niedaleko miejsca, gdzie w zeszłym tygodniu doszło do groźnego wypadku. Czyżby treść reklamy rozpraszała kierowców?
Na placu Czarnieckiego kręcą reklamę
Wszystko owiane jest tajemnicą. Nie wiadomo, reklama jakiego banku powstaje na ulicach naszego miasta, faktem jest, że po placu Czarnieckiego kręcą się od rana filmowcy.
Oferta dla firm: szansa na odliczenie pełnego VAT-u przy zakupie auta z kratką
Początek roku 2014 to dla przedsiębiorców wyjątkowa szansa na odliczenie 100% podatku VAT od zakupionego samochodu „z kratką“. Taką inwestycję można zrealizować kredytem inwestycyjnym w ESBANKU Banku Spółdzielczym.
Jak pozbyć się niechcianego zadłużenia?
Windykacja. Warto skorzystać
W Rynku Trybunalskim kręcą reklamę
Rynek Trybunalski kolejny raz zamienił się w plan filmowy. Tym razem nakręcany jest tu film reklamowy dla jednego z banków. Na planie jest ponad 70 statystów.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat