Artykuły do tagu: Region

Sulejów: umowa na projekt nowego ujęcia podpisana
Gmina Sulejów podpisała umowę na projekt bezobsługowego ujęcia wody w Uszczynie. Wykona go firma AWP Nordic.
Będzie można płacić w kasie Urzędu Gminy w Moszczenicy
Władze gminy zadecydowały o częściowym wznowieniu bezpośredniej obsługi klienta.
Miód wielokwiatowy produktem regionalnym ziemi piotrkowskiej
Piotrkowski Miód Wielokwiatowy, dzięki staraniom samorządu powiatu piotrkowskiego i lokalnych pszczelarzy, został wpisany na listę produktów regionalnych i tradycyjnych Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi.
GOKiS w Moszczenicy zaprasza na koncert online.
Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Moszczenicy zaprasza w najbliższą niedzielę, 3 maja na transmisję koncertu patriotycznego "Vivat Maj, 3 Maj". Wystąpią Kinga Bąbol i Weronika Nowak, aranżacja i przygotowanie artystyczne Robert Bykowski.
Zderzenie dwóch aut w Sobakowie
Dwa samochody osobowe zderzyły się we wtorek przed godziną 16 w Sobakowie w gm. Gorzkowice. Trzy osoby zostały przewiezione do szpitala.
Klub HDK-PCK przy OSP Baby zaprasza na akcję oddawania krwi
Zbiórka krwi odbędzie się w najbliższą niedzielę, 26 kwietnia 2020 r. w Szkole Podstawowej im. Janusza Korczaka w Babach przy ul. Piotrkowskiej 20.
Gmina Grabica też rozda maseczki mieszakńcom
Na wniosek mieszkańców, w trosce o zdrowie i bezpieczeństwo władze gminy Grabica podjęły decyzję o rozdaniu maseczek ochronnych, które zabezpieczą ich podczas poruszania się po przestrzeni publicznej. Maseczki zostaną zakupione z budżetu gminy, od lokalnych producentów i będą wykonane z materiału, które po wypraniu w odpowiedniej temperaturze i wyprasowaniu będzie można wielokrotnie wykorzystywać.
Zakaz podlewania ogródków w gm. Sulejów
W gminie Sulejów nie można podlewać ogródków. Takie ograniczenie urzędnicy wprowadzili w związku z trudną sytuacją związaną z zachowaniem ciągłości dostawy wody. Mieszkańcy są proszeni o to, by korzystać z niej wyłącznie podczas czynności pozwalających na zachowanie podstawowej higieny osobistej.
Trwa akcja rozdawania bezpłatnych maseczek w Moszczenicy
Pierwsza partia darmowych maseczek - 3000 sztuk, trafiła wczoraj, 15 kwietnia do sołectw: Baby, Białkowice, Gajkowice, Gazomia Nowa, Gazomia Stara, Gościmowice Pierwsze, Gościmowice Grugie, Gościmowice Drugie-Powęziny i Jarosty.

Ruszyło układanie nawierzchni na A1
Między węzłami Tuszyn i Piotrków Trybunalski Zachód drogowcy rozpoczęli układać betonową nawierzchnie na budowanej autostradzie A1. Prace prowadzone są w okolicach Wodzinka w kierunku południowym.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat