Artykuły do tagu: Reczno

Wpadli w poślizg, jechali za szybko
Do dwóch wypadków drogowych, których przyczyną była nadmierna prędkość, doszło w piątek na drogach powiatu piotrkowskiego.
Cztery wypadki w Piotrkowie i powiecie
Do czterech wypadków drogowych doszło w piątek i sobotę na terenie Piotrkowa i powiatu piotrkowskiego. Niestety z dużym udziałem pijanych kierowców.
Ręczno: Odnowili przysięgę małżeńską
Sześć par z terenu gminy Ręczno świętowało kilka dni temu jubileusz 50-lecia pożycia małżeńskiego.
Zobacz, jak rywalizowali strażacy!
W niedzielę na terenie Ośrodka Sportowo-Szkoleniowego LZS w Ręcznie przeprowadzono IX Powiatowe Zawody Sportowo-Pożarnicze Ochotniczych Straży Pożarnych i Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych powiatu piotrkowskiego. W imprezie udział wzięło 28 drużyn, w tym 11 młodzieżowych drużyn pożarniczych.
IX Zawody Sportowo-Pożarnicze Ochotniczych Straży Pożarnych Powiatu Piotrkowskiego już w najbliższą niedzielę zorganizowane zostaną na terenie Ośrodka Sportowo-Szkoleniowego LZS w Ręcznie przy ul. Piotrkowska 16.
Ręczno: Parafiada znów zintegrowała mieszkańców
Parafiada to cykliczna impreza plenerowa organizowana z inicjatywy księdza proboszcza Jerzego Grąbkowskiego oraz młodzieży działającej przy parafii Przemienienia Pańskiego w Ręcznie zrzeszonej w grupie MNICH. 30 sierpnia już po raz siódmy integrowała pokolenia, gromadząc na parafialnej górce zarówno dzieci, młodzież, jak i dorosłych. Ten prawdziwie rodzinny charakter Parafiady widać było szczególnie wtedy, gdy do tańców, przygotowanych przez uczennice z PZSG w Ręcznie, zaczęli dołączać goście.
Drzewo spadło na samochód
Spadające drzewo uderzyło w przejeżdżający samochód. Do zdarzenia doszło na terenie gminy Ręczno w poniedziałek, 17 sierpnia ok. godz. 14.50.

Uwaga! Ten człowiek może mieć związek z napadem na bank
Policjanci z Wydziału Dochodzeniowo-Śledczego Komendy Miejskiej Policji w Piotrkowie Trybunalskim prowadzą czynności w sprawie rozboju, do którego doszło który 10 lipca w banku w Ręcznie. Opracowano portret pamięciowy, który może mieć związek ze sprawą.
Napadli na bank. Trwa obława [ZDJĘCIA]
Do oddziału bankowego weszło dwóch motocyklistów, ich twarze zasłaniały kaski. Sterroryzowali kierownika banku, kasjerkę i dwóch klientów. Zażądali wydania gotówki. fot. Jarek Krak/Michał Daleszczyk
Rada Rodziców przy PZSG w Ręcznie zaprasza na festyn z okazji Dnia Dziecka, który odbędzie się w niedzielę (31 maja) na placu szkolnym w Ręcznie.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat