Artykuły do tagu: Reczno

Podczas niedzielnego (15 stycznia) Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zorganizowana będzie zbiórka krwi.
Napad na bank w Ręcznie. Ten co zwykle
Czwartkowe przedpołudnie, do banku w Ręcznie wchodzi młoda kobieta. W placówce nie ma nikogo, kobieta od progu woła „halo, dzień dobry!”, nagle zza zaplecza wyłania się zamaskowany mężczyzna. 20 października doszło do napadu w placówce bankowej w Ręcznie. Ta sama miejscowość, ten sam bank, trzeci napad, licząc od 2011 roku.
Grali na orliku w Ręcznie
Na orliku w Ręcznie odbył się w sobotę 15 października kolejny turniej w ramach rozgrywek organizowanych przez OZPN Piotrków – Orlik Młodszy II. Tym razem, to Ręczno wystąpiło w roli gospodarza, drużyna z tej gminy po bardzo dobrym początku (dwa wygrane mecze), w kolejnych dwóch musiała uznać wyższość drużyn przyjezdnych i ostatecznie zajęła III miejsce.
Wypadek w gm. Ręczno: 4 osoby w szpitalu
Cztery osoby trafiły do szpitala w wyniku wypadku, do którego doszło na drodze gminnej między miejscowościami Nowinki i Majkowice w gminie Ręczno.
Dwa groźne wypadki w regionie
Do jednego z nich doszło w piątek popołudniu w Piotrkowie, drugi miał miejsce w sobotę w gminie Ręczno. Do szpitali trafili: dziecko i starszy mężczyzna.
Zderzenie dwóch aut w gminie Ręczno
Wczoraj około 15:40 doszło do zderzenia dwóch samochodów w Paskrzynie (gmina Ręczno). Informację o zdarzeniu i zdjęcia dostaliśmy od jednego z naszych czytelników.
Zbliża się pierwsza rocznica śmierci generała
W poniedziałek przypada pierwsza rocznica śmierci gen. bryg. Stanisława Burzy-Karlińskiego - legendarnego dowódcy partyzanckiego z okresu II wojny światowej, skazanego przez stalinowski sąd na karę śmierci, więźnia Wronek.
KZK w Piotrkowie z okazji Dnia Kobiet
Dziś o 10:00 na płycie lotniska w Piotrkowie rozpoczął się Konkurs Zręczności Kierowców zorganizowany z okazji Dnia Kobiet.
W gminie Ręczno nie chcą elektrowni wiatrowej
Mieszkańcy gminy Ręczno protestują przeciw budowie elektrowni wiatrowej w Paskrzynie. W proteście zjednoczyło się 189 osób ze Stobnicy, Łęgu Ręczyńskiego, Wielkopola i Paskrzyna.
Zaginął 56-letni Marian Wojtyła
Policjanci z Komisariatu w Gorzkowicach poszukują Mariana Wojtyły, który 13 stycznia 2016 roku wyszedł z domu, informując rodzinę, że jedzie do Piotrkowa Trybunalskiego. Następnego dnia nawiązał kontakt telefoniczny z bratem i od tamtej pory słuch o nim zaginął.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat