Artykuły do tagu: RdP

Nowoczesna wybrała władze regionu
Działacze z naszego terenu znaleźli się we władzach regionalnych województwa łódzkiego partii Nowoczesna Ryszarda Petru.
„RdP nie dotrzymał żadnego punktu umowy”
- Nie podpisaliśmy porozumienia koalicyjnego z klubem Razem dla Piotrkowa, gdyż przedstawiciele tego proprezydenckiego ugrupowania nie wywiązali się z wcześniejszych ustaleń – powiedziała w ostatnim programie „O tym się mówi” Elżbieta Radziszewska, posłanka Platformy Obywatelskiej.
Poseł zaskoczony koalicją w Radzie Miasta
- Podpisanie porozumienia koalicyjnego przez piotrkowskich radnych PiS z klubem Razem dla Piotrkowa kompletnie mnie zaskoczyło - powiedział w ostatnim programie Strefy FM "O tym się mówi" Dariusz Seliga - poseł PiS i prezes tej partii w okręgu piotrkowskim.
Rada Miasta: Razem dla Piotrkowa wzmacnia szeregi
Transfer w piotrkowskiej Radzie Miasta – Sebastian Żerek zmienia barwy klubowe.
Rewolucja w Radzie Miasta – koalicja RdP, PSL i PO
Przypomnijmy - nowym przewodniczącym Rady Miasta został Marian Błaszczyński. Jan Dziemdziora po głosowaniu nie krył zażenowania zachowaniem niektórych radnych.
Piotrków: W Radzie Miasta nadal nie ma koalicji
Od wyborów samorządowych minęły już dwa miesiące, a w piotrkowskiej Radzie Miasta wciąż nie ma żadnej formalnej koalicji.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat