Artykuły do tagu: Raport

Polki zadowolone z seksu?
Od premiery „Sztuki kochania” Michaliny Wisłockiej minęło ponad 40 lat. Przez ten czas świat się zmienił, zmienił się seks kobiet. Jak? Z najnowszego raportu „Seksualna mapa Polki” wynika, że kobiety lubią się kochać, robią to dość często i wiedzą, jak czerpać przyjemność z łóżkowych igraszek. Czy to znaczy, że nasz „seks powszedni” jest idealny? Co mówią statystyki?
Liczba mieszkańców Piotrkowa wciąż maleje. Co jeszcze wynika z raportu o stanie Piotrkowa Trybunalskiego?
W 2018 roku na terenie Piotrkowa Trybunalskiego mieszkało 72 211 osób, 38 662 kobiet i 33 549 mężczyzn. W 2018 roku liczba mieszkańców zmniejszyła się o 29 os.
Mężczyźni z Piotrkowa żyją najkrócej w Polsce
O osiem lat krócej żyją mężczyźni w Piotrkowie Trybunalskim w porównaniu do Rzeszowa, gdzie mieszkańcy żyją najdłużej. Tym samym jest to najgorszy wynik w kraju. To dane z raportu "Sytuacja zdrowotna ludności Polski i jej uwarunkowania" przygotowanego przez Narodowy Instytut Zdrowia Publicznego - Państwowy Zakład Higieny.
W Piotrkowie źle zarządzają miejską zielenią?
Więcej wycinamy, niż sadzimy. Takie wnioski płyną z kontroli przeprowadzonej przez Najwyższą Izbę Kontroli. Inspektorzy sprawdzili, jak miasta zarządzają zielenią miejską. Z raportu wynika, że samorządy właściwie wykonywały swoją pracę w tej dziedzinie, są jednak pewne niedociągnięcia, na przykład w Piotrkowie.
Prostytutki w Piotrkowie zarabiają najmniej
O tym, że w Piotrkowie Trybunalskim mamy najniższe średnie zarobki już wiemy. Informował o tym kilka tygodni temu GUS. Powstał kolejny raport. Firma zajmują się doradztwem w dziedzinie zasobów ludzkich wyliczyła, że prostytutki z naszego miasta zarabiają najmniej w Polsce, bo niespełna 130 zł za godzinę.
Najnowszy raport na temat budowy domów w Polsce w 2017 roku
31 lipca 2017 roku zakończyła się internetowa ankieta firma TECH Sterowniki na temat budowy domów w Polsce przez osoby prywatne. Analizie poddano takie aspekty jak technologia budowy domu, wybór i montaż instalacji grzewczej czy wykorzystanie nowoczesnych rozwiązań do ograniczenia w przyszłości zużycia energii. Szczegółowe wyniki badania są udostępnione za darmo w raporcie znajdującym się na stronie TECH Sterowniki.
Kontrola raz na 94 lata? Szokujący raport NIK-u
Szokujący raport Najwyższej Izby Kontroli dotyczący Urzędu Miar i Wag w Piotrkowie Trybunalskim. Okazuje się, że piotrkowscy inspektorzy kontrolują stacje paliw średnio raz na... 14 lat.
„Tydzień Trybunalski” - na pierwszym miejscu wśród najczęściej cytowanych mediów regionalnych, Radio Strefa FM najbardziej opiniotwórczą regionalną stacją radiową w Polsce (w ogólnym rankingu stacji radiowych) - tak wynika z ostatniego raportu Instytutu Monitorowania Mediów.
Mniej etatów, uczniów i oddziałów
W Piotrkowie 17 osób, w tym 14 z Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej straciło pracę wraz z nowym rokiem szkolnym.
Jak piotrkowskie przyciąga inwestorów?
Jak bardzo przyciągamy inwestycje w przemysł? Przeciętnie. Jeszcze gorzej (bo na poziomie niskim) przyciągamy inwestorów z branży usługowej. Lepiej jest za to w branży inwestycji zaawansowanych technologicznie - tutaj oceniono nas wysoko. Takie są wnioski płynące z raportu opracowanego przez Instytut Badań nad Gospodarką Rynkową Uniwersytetu Gdańskiego.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat