Artykuły do tagu: RajdRowerowy

Rada Osiedla „Wyzwolenia” zaprasza na rajd rowerowy
W sobotę 14 października odbędzie się Rodzinny Rajd Rowerowy organizowany przez piotrkowską Radę Osiedla „Wyzwolenia”. Zbiórka o 10:00.
Rada Osiedla Wierzeje zaprasza na rajd
Nie 26 sierpnia, a 2 września odbędzie się rajd rowerowy do Leśnej Osady Edukacyjnej w Kole.
Rowerowy rajd
W sobotę (23 maja) odbył się rowerowy rajd Rodzina i Przyjaciele, w którym udział wzięło kilkadziesiąt osób.
Zapisz się na Harcerski Biwak Rowerowy
Krąg Starszyzny Harcerskiej "Legatus" zaprasza na Harcerski Biwak Rowerowy, który odbędzie się w dniach 8-10 maja. Zapisy jeszcze do 5 maja. Ilość miejsc ograniczona! Szczegóły na plakacie.
10.04.2013 12:20
Odjazdowy Bibliotekarz
Kolebką "Odjazdowego Bibliotekarza" - nietypowej imprezy czytelniczej jest Łódź. Jej atrakcyjność spowodowała jednak, że bibliotekarze na rowerach w ciągu kilku lat opanowali ponad sto polskich miejscowości. W tym roku do tego grona dołączył reprezentant Piotrkowa Trybunalskiego - Biblioteka Pedagogiczna.

Centrum Informacji Turystycznej w Piotrkowie oraz Polskie Towarzystwo Turystyczno-Krajoznawcze Oddział im. Michała Rawity Witanowskiego zapraszają 7 lipca br. na turystyczny rajd rowerowy “Szlakiem klasztorów”.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat