Artykuły do tagu: Radny

Decyzję określającą skład osobowy komisji wydał w formie zarządzenia prezydent Krzysztof Chojniak.
Pomimo doniesień prasowych o konieczności zrzeczenia się przez Sebastiana Żerka miejsca w piotrkowskiej Radzie Miasta (prawo zabrania łączenia tej funkcji z działalnością biznesową prowadzoną na majątku gminy, a radny jest współwłaścicielem spółki, która stworzyła halę balonową nad piotrkowskimi kortami), sam zainteresowany nie ma zamiaru rezygnować z zasiadania w piotrkowskim parlamencie.
W wieku 74 lat zmarł wieloletni prezes Wojewódzkiej Federacji Sportu, radny i sekretarz miasta Piotrkowa Ryszard Pełka.
Piotrków: Zapraszam do rozmowy – dyżur radnego
Za mało chodników, za mało zieleni, za mało mieszkań socjalnych – w problemy władz miasta wsłuchiwała się w ciągu ostatnich tygodni piotrkowska Lewica, która na czterech osiedlach Piotrkowa zorganizowała spotkania z mieszkańcami. Ich podsumowaniem była konferencja prasowa, którą poseł Artur Ostrowski wraz z radnymi Lewicy (Janem Dziemdziorą, Ewą Ziółkowską i Bronisławem Brylskim) zorganizowali w poniedziałek na Rynku Trybunalskim.
Furorę robi w niektórych kręgach w naszym mieście stwierdzenie, że prezydent ma prawo dobierać sobie ludzi czytaj zwalniać urzędników , kiedy przyjdzie mu na to ochota i w stylu jaki mu się akurat spodoba. Uwzględniając podział na prawdy wprowadzony przez ks. Tischnera stwierdzam, że to jest akurat „gówno prawda” - można przeczytać na blogu radnego Rady Miasta Pawła Ciszewskiego.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat