Artykuły do tagu: Radny

Piotrków: Zapraszam do rozmowy – dyżur radnego
Za mało chodników, za mało zieleni, za mało mieszkań socjalnych – w problemy władz miasta wsłuchiwała się w ciągu ostatnich tygodni piotrkowska Lewica, która na czterech osiedlach Piotrkowa zorganizowała spotkania z mieszkańcami. Ich podsumowaniem była konferencja prasowa, którą poseł Artur Ostrowski wraz z radnymi Lewicy (Janem Dziemdziorą, Ewą Ziółkowską i Bronisławem Brylskim) zorganizowali w poniedziałek na Rynku Trybunalskim.
Furorę robi w niektórych kręgach w naszym mieście stwierdzenie, że prezydent ma prawo dobierać sobie ludzi czytaj zwalniać urzędników , kiedy przyjdzie mu na to ochota i w stylu jaki mu się akurat spodoba. Uwzględniając podział na prawdy wprowadzony przez ks. Tischnera stwierdzam, że to jest akurat „gówno prawda” - można przeczytać na blogu radnego Rady Miasta Pawła Ciszewskiego.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat