Artykuły do tagu: Radny

Przekrzywiony znak, niesprawna sygnalizacja, brak rozkładów jazdy
Nawet podczas rekreacji radny Jan Dziemdziora zwraca uwagę na to, co dzieje się w naszym mieście.
Debatowali na temat budżetu obywatelskiego
W poniedziałek (13 stycznia) odbyła się debata na temat budżetu obywatelskiego, zorganizowana przez radnego Szymona Miazka. Na pytania mieszkańców odpowiadał sekretarz Miasta Piotrkowa Trybunalskiego, Bogdan Munik.
Czy Piotrków potrzebuje budżetu obywatelskiego?
Radny Rady Miasta Szymon Miazek zaprasza do udziału w debacie "Czy Piotrków Trybunalski potrzebuje budżetu obywatelskiego?".
- Widzę to, co nie wszyscy widzą, a powinni widzieć. Myślę, że ze społecznego punkut widzenia, to bardzo dobra cecha – przyznał na antenie Radia Strefa FM miejski radny SLD, Jan Dziemdziora.
- Trudno mi się do decyzji wojewody odnieść - tak decyzję Jolanty Chełmińskiej w sprawie wezwania Rady Miasta Piotrkowa do wygaszenia mandatu Pawła Banaszka komentuje sam zainteresowany.
Dyrektor szpitala straci mandat radnego?
Paweł Banaszek (radny prezydenckiej koalicji) prowadzi działalność gospodarczą na majątku gminy, dlatego Rada Miasta musi wygasić jego mandat radnego - tak orzekły służby prawne wojewody.
W najbliższą niedzielę (24 listopada) odbędą się wybory uzupełniające do Rady Gminy Kleszczów.
Pampuch: Nie uchylam się od wyroku sądu
Niemal 8 tysięcy złotych, które zgodnie z wyrokiem sądu miał zapłacić Marcin Pampuch na rzecz wiceprezydenta Andrzeja Kacperka, radnego Rafała Czajki oraz dla łódzkiego Caritasu i piotrkowskiego Oratorium a także Stowarzyszenia Dzieci i Młodzieży HARC, nadal nie zostały zapłacone – stwierdził w rozmowie ze Strefą FM radny Rafał Czajka.
Radny Miazek wnioskuje o położenie asfaltu
Piotrkowski radny Szymon Miazek złożył do Urzędu Miasta wniosek o położenie asfaltu na łączniku pomiędzy ul. 18 Stycznia a ul. Wronią.
Dywanik przedreferendalny na Wysokiej
O likwidację kolein na Wysokiej starano się od kilku lat. Szczególnie zabiegał o to radny Jan Dziemdziora, który w tej sprawie wielokrotnie został odprawiony z kwitkiem. - Przed referendum coś się jednak zmieniło - mówi radny.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat