Artykuły do tagu: Radny

- Widzę to, co nie wszyscy widzą, a powinni widzieć. Myślę, że ze społecznego punkut widzenia, to bardzo dobra cecha – przyznał na antenie Radia Strefa FM miejski radny SLD, Jan Dziemdziora.
- Trudno mi się do decyzji wojewody odnieść - tak decyzję Jolanty Chełmińskiej w sprawie wezwania Rady Miasta Piotrkowa do wygaszenia mandatu Pawła Banaszka komentuje sam zainteresowany.
Dyrektor szpitala straci mandat radnego?
Paweł Banaszek (radny prezydenckiej koalicji) prowadzi działalność gospodarczą na majątku gminy, dlatego Rada Miasta musi wygasić jego mandat radnego - tak orzekły służby prawne wojewody.
W najbliższą niedzielę (24 listopada) odbędą się wybory uzupełniające do Rady Gminy Kleszczów.
Pampuch: Nie uchylam się od wyroku sądu
Niemal 8 tysięcy złotych, które zgodnie z wyrokiem sądu miał zapłacić Marcin Pampuch na rzecz wiceprezydenta Andrzeja Kacperka, radnego Rafała Czajki oraz dla łódzkiego Caritasu i piotrkowskiego Oratorium a także Stowarzyszenia Dzieci i Młodzieży HARC, nadal nie zostały zapłacone – stwierdził w rozmowie ze Strefą FM radny Rafał Czajka.
Radny Miazek wnioskuje o położenie asfaltu
Piotrkowski radny Szymon Miazek złożył do Urzędu Miasta wniosek o położenie asfaltu na łączniku pomiędzy ul. 18 Stycznia a ul. Wronią.
Dywanik przedreferendalny na Wysokiej
O likwidację kolein na Wysokiej starano się od kilku lat. Szczególnie zabiegał o to radny Jan Dziemdziora, który w tej sprawie wielokrotnie został odprawiony z kwitkiem. - Przed referendum coś się jednak zmieniło - mówi radny.
Urzędnicza spychologia gasi entuzjazm
Piotrków najbardziej zakorkowany jest o godz. 7.50, kiedy rodzice odwożą swoje pociechy do szkół. Na komunikacyjny impas radę ma Przemysław Winiarski. Entuzjazm radnego zgasiła jednak urzędnicza spychologia.
Radny doprosił się o remont
W ramach realizacji projektu „Trakt Wielu Kultur – etap II” zostały podjęte prace związane z modernizacją ulicy Polskiej Organizacji Wojskowej. Jednak stan drogi przy ulicy Generała Grota Roweckiego, która dochodzi do remontowanej POW jest fatalny.
Brakuje chodnika, świateł i barier
Zniszczony chodnik, niesprawne oświetlenie, brak barier energochłonnych – radny Dziemdziora po raz kolejny apeluje o naprawy u mieście.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat