Artykuły do tagu: Radiowóz

Piotrkowska policja ma nowy radiowóz
Komenda Miejska Policji w Piotrkowie pozyskała nowy radiowóz. Połowę kwoty na zakup pojazdu dołożył Urząd Miasta.
Komisariat w Wolborzu zyskał kolejny radiowóz
Policjanci z komisariatu w Wolborzu będą mieli do dyspozycji nowy pojazd. Oznakowany opel astra kombi kosztował 85 tys zł. Połowę kosztów jego zakupu pokryły samorządy gmin Wolbórz, Moszczenica i Czarnocin oraz Starostwo Powiatowe w Piotrkowie Trybunalskim.
Czy rozbity radiowóz ufundowali podatnicy?
Mieszkańcy gminy Wolbórz pytają czy rozbity w ubiegłym roku przez policjanta z tamtejszego komisariatu radiowóz, czyli nieoznakowana kia ceed, to ten sam samochód, który funkcjonariusze wolborskiego komisariatu otrzymali od samorządów trzech gmin: Czarnocina, Moszczenicy i właśnie Wolborza.
Nowy radiowóz dla komisariatu policji w Wolborzu
Funkcjonariusze komisariatu policji w Wolborzu otrzymali nowy samochód. Nieoznakowaną kię współfinansowały samorządy trzech gmin: Czarnocina, Moszczenicy i Wolborza.
Pijany kierowca uszkodził radiowóz
26-letni łodzianin kierując samochodem po pijanemu wjechał do rowu i uderzył w drzewo. Podczas zatrzymania, zachowywał się na tyle agresywnie, że uszkodził elementy wyposażenia policyjnego radiowozu. Mężczyźnie grozi pięć lat więzienia.
Dachował radiowóz – policjant w szpitalu
Radiowóz zderzył się z peugeotem 306 w miejscowości Kolonia Krężna (gm. Wola Krzysztoporska).
Niemiecka księżniczka w piotrkowskiej komendzie
Jest śliczna, szybka, świetnie wyposażona i do tego bardzo dobrze się prowadzi. Nowa oznakowana Insignia trafiła do piotrkowskiej policji.
Pijany kierowca wjechał w radiowóz
Nietrzeźwy kierowca cofnął hyundaiem w nieoznakowany radiowóz policyjny. Prośba sprawcy, by nie wzywać policji nie mogła więc zostać spełniona.
Teraz nikt im nie ucieknie
Piotrkowska policja wzmacnia swoje szeregi. Nie chodzi jednak o zwiększenie liczby funkcjonariuszy, a o zwiększenie floty nie oznakowanych radiowozów.
Słowackiego zablokowana – przy PKO zderzył się bus, autobus i radiowóz
Kierowca emzetki nie zachował bezpiecznej odległości i uderzył w poprzedzającego go busa. Ten z kolei wpadł w poślizg i zderzył się z policyjnym radiowozem, który zatrzymał się przed przejściem dla pieszych.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat