Artykuły do tagu: Radio

Radiowęzeł piotrkowski – przodek Strefy FM
Jak się okazuje, obchodzące w tym roku dwudziestolecie istnienia pierwsze, i jak dotąd jedyne w mieście komercyjne Radio Strefa FM (do 2006 roku występujące pod nazwą Radio Piotrków) miało swego protoplastę.
Nowy radiowóz piotrkowskiej komendy
Silnik diesla o pojemności 2,5 litra, ABS, poduszki powietrzne, klimatyzacja, agregat prądotwórczy - Komenda Miejska Policji w Piotrkowie wzbogaciła się o nowy radiowóz.
Jeżeli kandydatem do tytułu Piotra nie musi być ktoś znany z pierwszych stron gazet, ważny polityk czy osoba publiczna, to takim kimś w pierwszej kolejności na tej liście jest Zenon Bartczak. Osobowość Roku 2010, ale także osobowość wielu poprzednich lat.
Zmarł Krzysztof Wiaderek – redaktor Strefy FM
Po długiej i ciężkiej chorobie w wieku 50 lat zmarł nasz redakcyjny kolega - Krzysztof Wiaderek.
Rodzina Krzysztofa Wiaderka pragnie złożyć wyrazy wdzięczności wszystkim ludziom dobrej woli, którzy zdecydowali się oddać krew dla chorującego redaktora Strefy FM. - Zebrano wiele litrów krwi ratującej życie, za co z całego serca dziękujemy.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat