Artykuły do tagu: Radio

Szkolne radio już nadaje
Radiowęzeł w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 już działa. Szkolna rozgłośnia umila uczniom czas w czasie przerw między lekcjami.
Nowa ambasador Węgier w Radiu Strefa FM
Orsolya Zsuzsanna Kovács, nowa ambasador Węgier była gościem poniedziałkowego programu „O tym się mówi” w Radiu Strefa FM. Rozmowa dotyczyła m.in. głosowania w sprawie wyboru Donalda Tuska na przewodniczącego Rady Europejskiej i zbliżających się Dni Przyjaźni Polsko-Węgierskiej, które odbędą się w Piotrkowie.
Dziennikarze Strefy FM o radiu od kuchni
Artur Wolski, szef działu informacyjnego Radia Strefa FM, Marcin Cecotka – znany słuchaczom m.in. z prowadzenia radiowego „Magla” oraz Darek Wojtysiak – prowadzący Strefę Aktualnych Hitów odwiedzili Bibliotekę Pedagogiczną w Piotrkowie. Z okazji Światowego Dnia Radia odbyło się tam spotkanie właśnie z radiowcami.
Spotkanie z okazji Światowego Dnia Radia
Z okazji Światowego Dnia Radia 15 lutego w Bibliotece Pedagogicznej w Piotrkowie odbędzie się spotkanie z dziennikarzami Radia Strefa FM.
Chcesz poprowadzić Strefę Aktualnych Hitów? Weź udział w licytacji!
Radio Strefa FM gra z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy. 25. finał już w najbliższą niedzielę i z tej okazji można wylicytować możliwość współprowadzenia Strefy Aktualnych Hitów.
Mogą wystąpić problemy z emisją Strefy FM
Od kilku dni studio emisyjne Strefy FM wygląda tak, jakby wybuchły w nim wszystkie sylwestrowe fajerwerki. Na szczęście nic złego się nie dzieje, to tylko remont tak zwanego S1.
Świąteczne wydanie Magla
W wigilijny poranek gośćmi świątecznego wydania programu Magiel byli przedstawiciele sportu, biznesu oraz lokalnych mediów. Rozmawialiśmy o okresie świąteczno-noworocznym. Gościliśmy piłkarki ręczne Piotrcovii pochodzące z krajów byłej Jugosławii, które opowiadały m.in jak wyglądają święta w ich ojczyznach: Czarnogórze i Macedonii. Był również ukrainski szczypiornista, występujący od ponad 10 lat w Polsce, Dmytro Zinczuk ( MKS Piotrkowianin).
Rock, radio, koncerty - jak wyglądał muzyczny Piotrków lat 80. i 90.?
Okres niemal dwudziestu lat działalności miejskich zespołów rockowych opisuje książka-album "Piotrkowski Underground Muzyczny". Ukazała się kilka dni temu.
Więźniowie słuchają Magla i disco polo
Trzy telewizory, komputer, akwarium, rybki - miło, jak w domu. Tyle, że to nie dom a Areszt Śledczy przy ul. Wroniej w Piotrkowie Trybunalskim. A tak wygląda siedziba więziennego radiowęzła. Jaka muzyka rządzi na Wroniej? Oczywiście disco polo.
03.09.2016 13:48
Konkurs wiedzy o Dyzmie
Kilkunastu mieszkańców Piotrkowa i okolic wzięło udział w teście wiedzy o książce Tadeusza Dołęgi Mostowicza "Kariera Nikodema Dyzmy". Test był finałem radiowego cyklu "Powieść na lato". Dyzmę na żywo czytał Krzysztof Kamiński.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat