Artykuły do tagu: RKS

Wychowankowe Concordii w III lidze
Podczas inaugurującego obecny sezon meczu pomiędzy RKS Radomsko a Legią II Warszawa w III lidze zadebiutował m.in. wychowanek UKS Concordia 1909 Piotrków Trybunalski Adam Saktura. W poprzednim sezonie wraz z radomszczanami wywalczył awans do tej klasy rozgrywkowej. W inauguracyjnym meczu wszedł na boisko w 84. minucie. Na swój pierwszy występ w III lidze czeka natomiast inny wychowanek Kacper Świątczak, który ostatnio występował w grupach młodzieżowych Ruchu Chorzów, a w najbliższym czasie ma podpisać umowę z Lechią Tomaszów.
Zmiany w klubach piłkarskich regionu
Jednak nie Sławomir Majak a Waldemar Tęsiorowski objął drużynę RKS Radomsko, która awansowała do III ligi. Taką informację podał portal radomsko24. Z kolei z naszych informacji wynika, że w Polonii Piotrków nie będzie już grał Adrian Malicki.
Piotrkowscy kibice nie obejrzą najbliższego meczu Polonii
Chodzi o spotkanie z RKS-em Radomsko. Na mecz z radomszczańskim klubem planowała się wybrać grupa około stu piotrkowskich kibiców. Niestety z pisma przesłanego do zarządu PKS Polonii Piotrków Trybunalski dowiadujemy się, że fani z Piotrkowa na mecz nie zostaną wpuszczeni.
Kamil Kiereś w Stomilu Olsztyn
Trener Kamil Kiereś i Andrzej Orszulak poprowadzą pierwszoligowy Stomil Olsztyn.
Nie będzie kompostowni, inwestor zrezygnował
Przy ul. Wolborskiej w Piotrkowie miała powstać kompostownia odpadów. Nie powstanie, inwestor zrezygnował, a okoliczni mieszkańcy nie zdążyli nawet na dobre rozpocząć swojego protestu. A argumenty mieli solidne.
Jacek Krzynówek wraca na boisko
Radomszczański Urząd Miasta przygotował ponad dwa i pół tysiąca bezpłatnych zaproszeń na imprezę sportową „Grać jak Jacek Krzynówek”. Można je odbierać od 26 kwietnia w magistracie.
Wyroki dla b. piłkarzy i działaczy RKS Radomsko
27 osób w tym byli piłkarze i działacze RKS Radomsko zostało skazanych przez Sąd Rejonowy w Lubinie. Wyrok ma związek z korupcją w Górniku Polkowice.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat