Artykuły do tagu: RIG

13.03.2009 09:16
Radni odchudzą diety?
Jeśli piotrkowscy radni podniosą ręce za, postąpią wbrew partykularnym interesom, ale w kasie miasta zaoszczędzą do końca obecnej kadencji około 200 tys. zł. Biuro rady miasta przygotowało już projekt uchwały w sprawie obniżenia diet radnych.
Rada Regionalna Izby Gospodarczej w Piotrkowie wybrała nowego prezesa. Został nim Andrzej Pol.
Zmarł Wojciech Kaczor, prezes RIG w Piotrkowie
Nie żyje Wojciech Kaczor, prezes piotrkowskiej Regionalnej Izby Gospodarczej. Funkcję tę pełnił od czerwca 2008 roku.
Piotrków: Zbigniew Wilk Przedsiębiorcą Roku
Zbigniew Wilk właściciel PPHU "ZW-Developer" został wybrany Przedsiębiorcą Roku 2007 w Piotrkowie. Wyboru dokonała kapituła złożona z członków Regionalnej Izby Gospodarczej w Piotrkowie.
Już w najbliższy piątek dowiemy się kto zostanie Przedsiębiorcą Roku w Piotrkowie. Nagroda stanowi wyraz uznania przedsiębiorców z Regionalnej Izby Gospodarczej dla dokonań i osiągnięć laureata w prowadzonej przez niego działalności społecznej i gospodarczej.
Nowe władze Regionalnej Izby Gospodarczej
Wojciech Kaczor został wybrany na stanowisko prezesa Regionalnej Izby Gospodarczej w Piotrkowie. Wybory odbyły się podczas obrad Walnego Zgromadzenia Sprawozdawczo-Wyborczego Członków Izby.
Sprawa diet radnych - podejście drugie
Temat obniżenia diet piotrkowskich radnych ponownie wrócił podczas wczorajszej Sesji Rady Miasta. Jeszcze przed głosowaniem nad udzieleniem absolutorium dla prezydenta Krzysztofa Chojniaka głos zabrał radny Jan Dziemdziora, który zapytał przewodniczącego Rady Miasta Mariana Błaszczyńskiego czy ta sprawa będzie rozpatrywana.
Czy piotrkowscy radni zrzekną się połowy wynagrodzenia?
Na ostatniej sesji piotrkowskiej Rady Miasta przedstawiciel jednego z klubów przedstawił śmiałą propozycję - niech samorządowcy zasiadający w RM przekazują 50 % swojej diety na cele charytatywne. Co miesiąc! Czy to piękna, z czystych pobudek wynikająca, wiosenna inicjatywa, czy może tani chwyt pod publiczkę?

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat