Artykuły do tagu: RIG

Chcą rozwiązać Regionalną Izbę Gospodarczą?
Z Regionalną Izbą Gospodarczą nie łatwo się skontaktować. Telefonicznie się nie udało, drogą mailowa również nie. Byli członkowie mówią, że RIG-u właściwie już nie ma. Czy rzeczywiście Izba, która w przyszłym roku obchodziłaby swoje 30-lecie, jest w Piotrkowie Trybunalskim już niepotrzebna?
Czy Piotrków to dobre miejsce dla biznesu?
Na tak postawione pytanie starali się odpowiedzieć piotrkowscy przedsiębiorcy. Zadano je w radiowym Maglu.
 Akademia Profilaktyki w Bełchatowie
W środę, 1 czerwca, w Bełchatowie odbył się happening profilaktyczny „Zryw Wolnych Serc". Społeczna Akademia Nauk wraz z bełchatowską społecznością programu „Profilaktyka a Ty” w ten sposób zainaugurowały działalność Akademii Profilaktyki. W happeningu wzięli udział studenci i kadra bełchatowskiego Wydziału Społecznej Akademii Nauk oraz uczniowie szkół średnich i gimnazjów z powiatu bełchatowskiego oraz profilaktycy bełchatowskich służb mundurowych.
20.04.2016 13:27
Biznes i nauka w parze
Społeczna Akademia Nauk i Regionalna Izba Gospodarcza w Bełchatowie podpisały porozumienie o współpracy. W ramach porozumienia już w lipcu studenci Akademii będą odbywać pierwsze praktyki zawodowe w firmach zrzeszonych w RIG-u. Porozumienie, jak zapewniają jego sygnatariusze, ma pomóc w dostosowaniu oferty edukacyjnej do zapotrzebowania kadrowego bełchatowskich pracodawców.
Skarga PiS w sprawie ulicy Haeringa
Skargę do wojewody łódzkiego złożyli piotrkowscy radni Prawa i Sprawiedliwości w sprawie zmiany nazwy ulicy Niskiej w Piotrkowie. Twierdzą, że w uchwale nie ma stosownych podpisów. Między innymi.
Fragment ulicy Miast Partnerskich będzie drogą krajową
Już niebawem kilka fragmentów dróg w Polsce może uzyskać status dróg krajowych. Między innymi będzie to być fragment ulicy Miast Partnerskich w Piotrkowie.
Podatki od nieruchomości w górę
Nie mamy dobrych informacji przede wszystkim dla piotrkowskich przedsiębiorców. Radni pracują już nad prezydenckim projektem uchwały zakładającej wzrost podatku o 22 grosze od 1 metra kwadratowego powierzchni budynku związanego z prowadzeniem działalności gospodarczej.
Marek Konieczko w prezydenckiej koalicji
Radny Marek Konieczko wesprze proprezydencki klub "Razem dla Piotrkowa" - poinformował na środowej Sesji Rady Miasta jej przewodniczący, Marian Błaszczyński.
Rada Miasta: Razem dla Piotrkowa wzmacnia szeregi
Transfer w piotrkowskiej Radzie Miasta – Sebastian Żerek zmienia barwy klubowe.
W. Motyka: Zakres działania RIG będzie większy
Zakres działania piotrkowskiej Regionalnej Izby Gospodarczej nieco się poszerzy zapowiedział w ostatnim programie „O tym się mówi” nowy prezes stowarzyszenia - Włodzimierz Motyka.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat