Artykuły do tagu: RDOS

Pożar przy Twardosławickiej w Piotrkowie
Siedem zastępów straży pożarnej, w tym 5 z Piotrkowa Trybunalskiego i 2 OSP, brały udział w gaszeniu pożaru, do którego doszło w czwartek po południu przy ul. Twardosławickiej.
Kolizja na rondzie. Skoda uderzyła w quada
Do kolizji drogowej doszło w czwartek po godz. 16 na rondzie u zbiegu ul. Polnej i al. 800-lecia w Piotrkowie.
Płonęła stolarnia przy Twardosławickiej w Piotrkowie [AKTUALIZACJA]
Strażacy walczyli z pożarem, który wybuchł na ul. Twardosławickiej w Piotrkowie. Palił się skład drewna tuż przy „gierkówce”. W akcji udział brały służby z Piotrkowa i powiatu piotrkowskiego.
Nowe ronda już z nazwami
Znamy nazwy skrzyżowań alei 800-lecia z ulicami Twardosławicką i Wojska Polskiego. Pora przyzwyczajać się do rond Zygmunta Zaremby i ronda Ofiar Rzezi Wołyńskiej.
Kompletnie pijany doprowadził do czołowego zderzenia
40-letni mieszkaniec powiatu piotrkowskiego kierujący osobową mazdą, jadąc przez Twardosławice, zjechał na przeciwległy pas ruchu, gdzie czołowo zderzył się z hondą.
Przypominamy! Od czwartku zmiana organizacji ruchu
W czwartek robotnicy wkroczą na skrzyżowanie ulicy Wojska Polskiego z kolejnym odcinkiem obwodnicy miasta, gdzie powstanie rondo. Zmianie uległa organizacja ruchu w tej części Piotrkowa.
Pożar w Twardosławicach
W piątek w godzinach popołudniowych w Twardosławicach doszło do pożaru domu jednorodzinnego.
Jest dofinansowanie na obwodnicę. Będą dwa ronda
Dobra wiadomość dla tych mieszkańców Piotrkowa, którzy nie mogą doczekać się budowy kolejnego odcinka obwodnicy. Miasto otrzyma dofinansowanie na realizację tej inwestycji.
W Piotrkowie będzie kolejne rondo?
Aby komunikacja miejska mogła dotrzeć do ulicy Twardosławickiej, urzędnicy zamierzali przebudować skrzyżowanie Zawodzie/Słowackiego. Właśnie podjęto decyzję o rezygnacji z tej inwestycji. Dlaczego?
Na ulicę Twardosławicką nie dojedziemy MZK-ą
Prywatny przewoźnik zrezygnował z obsługi tego połączenia, a Miejski Zakład Komunikacji nie przejął linii. - Powodów jest kilka - tłumaczy prezes MZK w Piotrkowie, Zbigniew Stankowski.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat