Artykuły do tagu: RDOS

W Piotrkowie będzie kolejne rondo?
Aby komunikacja miejska mogła dotrzeć do ulicy Twardosławickiej, urzędnicy zamierzali przebudować skrzyżowanie Zawodzie/Słowackiego. Właśnie podjęto decyzję o rezygnacji z tej inwestycji. Dlaczego?
Na ulicę Twardosławicką nie dojedziemy MZK-ą
Prywatny przewoźnik zrezygnował z obsługi tego połączenia, a Miejski Zakład Komunikacji nie przejął linii. - Powodów jest kilka - tłumaczy prezes MZK w Piotrkowie, Zbigniew Stankowski.
Chcą komunikacji miejskiej na Twardosławickiej i Zawodziu
Prywatny przewoźnik wycofał się z obsługiwania ulic Twardosławickiej i Zawodzie w Piotrkowie. Mieszkańcy tego rejonu miasta są więc dziś pozbawieni dostępu do jakiejkolwiek komunikacji, ponieważ również autobusy MZK tam nie docierają. Czy i kiedy się to zmieni?
Kto powinien wyremontować tę drogę?
Fragment drogi pod wiaduktem na ulicy Twardosławickiej wołał o pomstę do nieba. Jeden z mieszkańców miasta zwrócił się do nas z prośbą o interwencję w tej sprawie.
Ukradł kilkanaście tysięcy złotych i zrobił zakupy
Piotrkowscy policjanci zatrzymali mężczyznę, który ukradł 12 tysięcy złotych ze stacji demontażu pojazdów w Twardosławicach.
Piotrków: Zmiany na feralnym skrzyżowaniu
Lepiej późno niż wcale. Na skrzyżowaniu Twardosławicka/Zawodzie w Piotrkowie pojawił się znak STOP. Wreszcie! O zmiany na pechowym skrzyżowaniu kierowcy (zwłaszcza mieszkańcy tej części miasta) apelowali od lat.
Kolejny łoś pojawił się w Piotrkowie
Tym razem zwierzę chodziło obok domów w okolicy ulic Twardosławickiej, Zawodzie, Słowackiego.
Wytapiają tłuszcz, zatruwają powietrze
Niewyobrażalny smród rozchodzący się po całej okolicy – to uciążliwość, z którą muszą borykać się nie tylko mieszkańcy osiedla Wronia. Z takimi samymi problemami męczą się mieszkańcy ul. Twardosławickiej w Piotrkowie. Pobliska firma zajmująca się wytopem tłuszczów wieprzowych zatruwa powietrze w najbliższej okolicy. – Wieczorami i w nocy nie można nawet otworzyć okna, taki jest smród. A trudno spać przy zamkniętych oknach latem. Nie da się mieszkać w takich warunkach. Sytuacja ta trwa od ok. roku. Nikt nie wie, co to jest za firma. Nie ma tam żadnej tablicy ani szyldu – protestują mieszkańcy.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat