Artykuły do tagu: Rżanek

W Piotrkowie nie zabraknie wody
Piotrkowianie nie muszą obawiać się wprowadzenia ograniczeń dotyczących gospodarowania wodą - uspokaja Michał Rżanek, prezes Piotrkowskich Wodociągów i Kanalizacji. Jednocześnie przypomina, aby mimo to korzystać z niej rozsądnie.
Piotrków: kolejna podwyżka cen za dostawę wody w przyszłym roku
Od lipca tego roku piotrkowianie muszą płacić 23 grosze więcej za każdy m3 dostarczonej wody i odebranych ścieków, kolejna podwyżka nastąpi w lipcu przyszłego roku - poinformował na antenie Radia Strefa FM Piotrków Michał Rżanek, prezes spółki Piotrkowskie Wodociągi i Kanalizacja.
Tony toksycznych odpadów w miejskiej kanalizacji
Od dłuższego czasu mieszkańcy ul. Wiślanej w Piotrkowie skarżyli się na przykry zapach z kanalizacji. Sprawa była o tyle dziwna, że problem występował wyłącznie w poniedziałkowe poranki. Nikt nie spodziewał się, że ma to związek z procederem pozbywania się toksycznych opadów.
Śmierdzi, ale... tylko w poniedziałki
Mieszkańcy ul. Wiślanej w Piotrkowie mają dość nietypowy problem. W poniedziałkowe poranki, zwłaszcza między godz. 7 a 8, w ich domach cuchnie z kanalizacji. Sytuacja jest o tyle dziwna, że problem pojawia się regularnie, raz w tygodniu, od kilku lat...
Farma fotowoltaiczna przy piotrkowskiej oczyszczalni ścieków?
Panele fotowoltaiczne być może pojawią się w ciągu najbliższych 2 lat przy oczyszczalni ścieków w Piotrkowie. To pomysł wiceprezydenta Adama Karzewnika i miejskiej spółki Piotrkowskie Wodociągi i Kanalizacja.
Pierwszy prezydent z Wieżą Trybunalską
Pierwszy po 1989 r. prezydent Piotrkowa Trybunalskiego odebrał we wtorkowy wieczór Złotą Wieżę Trybunalską. Tę wyjątkową statuetkę, zwaną przez niektórych piotrkowskim Noblem, przyznano po raz 41.
Jeszcze raz o tegorocznej Złotej Wieży Trybunalskiej
W związku z licznymi pytaniami czytelników portalu epiotrkow.pl i słuchaczy Radia Strefa FM w sprawie przyznania 41 Złotej Wieży Trybunalskiej Michałowi Rżankowi prezentujemy obszerne fragmenty uzasadnienia przedstawionego przez osoby zgłaszającego kandydaturę.
Michał Rżanek laureatem Złotej Wieży Trybunalskiej
Zarząd Towarzystwa Przyjaciół Piotrkowa Trybunalskiego zdecydował o przyznaniu Złotej Wieży Trybunalskiej Michałowi Rżankowi, prezesowi Piotrkowskich Wodociągów i Kanalizacji.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat