Artykuły do tagu: QuoVadis

Motocykliści przejadą ulicami Piotrkowa
W sobotę (14.04 ) od godziny 15.00 mieszkańcy Piotrkowa na ulicach miasta będą mogli zobaczyć motocykle. Klub Quo Vadis zorganizuje bowiem dla wszystkich miłośników dwóch kółek oficjalne otwarcie sezonu motocyklowego. Spotkanie rozpocznie się mszą świętą w kościele ojców Bernardynów.
W Woli Krzysztoporskiej też czytali Sienkiewicza
Czytał wójt i pracownicy naukowi Uniwersytetu. Współpraca Gminnej Biblioteki Publicznej w Woli Krzysztoporskiej i Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Praktycznego im. Wincentego Witosa w Bujnach zaowocowała wspólną akcją Narodowego Czytania.
Poczytają „Quo vadis” na Placu Jagiełły
Gmina Wolbórz włączyła się do ogólnopolskiej akcji Narodowe Czytanie. W sobotę 3 września o godzinie 10.00 na skwerze przy Placu Jagiełły w Wolborzu zebrani wysłuchają fragmentu „Quo vadis” Henryka Sienkiewicza.
Mikołaje wsiedli na motocykle
Zebrali się na parkingu przed Lidlem, żeby wyruszyć w biało-czerwonym peletonie ulicami miasta. Tak mikołajki obchodził Klub Motocyklowy Quo Vadis z Piotrkowa. Motocykliści pamiętali o najmłodszych, rozdawali dzieciom słodycze.
Aż 9 wózków rehabilitacyjnych podarowali podopiecznym Stowarzyszenia Dzieci i Młodzieży "Harc" członkowie piotrkowskiej grupy motocyklowej Quo Vadis . Te wspaniałe świąteczne prezenty wręczono podczas gali zorganizowanej niedawno z okazji Międzynarodowego Dnia Wolontariusza.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat