Artykuły do tagu: Pytanie

Piotrków świętował w
Telewizja Polska nadawała w sobotę od rana z Piotrkowa Trybunalskiego, podczas wejść w programie "Pytanie na Śniadanie" przedstawiana była nie tylko prognoza pogody.
„Pytanie na Śniadanie” na żywo z Piotrkowa
W najbliższą sobotę Telewizja Polska będzie nadawać na żywo z Piotrkowa Trybunalskiego. Nasze miasto będzie bohaterem programu „Pytanie na Śniadanie”.
Wiemy, dlaczego GDDKiA nie przyjechała na protest rolników
Nie słabnie zapał mieszkańców gmin Grabica i Moszczenica. Protestujący czują się zignorowani przez Generalną Dyrekcję Dróg Krajowych i Autostrad oraz zapowiadają, że strajki ustąpią, gdy na miejscu pojawi się delegacja GDDKiA i zaproponuje konkretne rozwiązanie problemu. W tej sprawie poprosiliśmy o komentarz łódzki oddział Dyrekcji.
Za mało pieszych patroli policji?
- Dlaczego tak mało jest patroli pieszych po mieście nawet wieczorami w rejonach Rynku lub tych uliczek, na których wieczorami jest niebezpiecznie? - pyta komendanta policji jeden z użytkowników naszego portalu.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat