Artykuły do tagu: PucharChrobrego

04.02.2019 12:49
Mamrot po raz piąty
Piąty raz z rzędu siatkarze zespołu Mamrot Wilkowyje wywalczyli Puchar Chrobrego, tegorocznych zwycięzców poznaliśmy w niedzielę, 3 lutego. Wśród pań zwyciężyły reprezentantki zespołu Libero Czarnocin, które zdetronizowały dotychczasowe mistrzynie, czyli uczennice I LO im. Bolesława Chrobrego w Piotrkowie Trybunalskim.
Finały Pucharu Chrobrego już w najbliższy weekend
28 zespołów - 19 męskich i 9 kobiecych - rywalizuje w 9. edycji tego piotrkowskiego turnieju, który jest jedną z największych amatorskich imprez siatkarskich w naszym województwie. Wśród panów tytułu już po raz czwarty będą bronić zawodnicy zespołu Mamrot Wilkowyje, natomiast wśród pań po raz drugi o obronę pucharu będą walczyć uczennice I LO im. Bolesława Chrobrego w Piotrkowie Trybunalskim. Wszystkie mecze tradycyjnie odbędą się w hali sportowej, znajdującej się przy ZSP nr 4 przy ulicy Sienkiewicza 10/12.
21.01.2018 19:41
Faworyci nie zawiedli
Podobnie jak przed rokiem także i w finale VIII Amatorskiego Turnieju Piłki Siatkowej Kobiet i Mężczyzn o Puchar Chrobrego wygrali zawodnicy zespołu Mamrot Wilkowyje i reprezentantki I LO im. Bolesława Chrobrego w Piotrkowie Trybunalskim. Tym razem ci pierwsi pokonali 2:1 Kombajn Szczerców, natomiast uczennice „Chrobrego” wygrały 2:1 z Fuksiarami.
W tym roku Puchar Chrobrego wywalczyli...
W tym roku walka o Puchar Chrobrego była wyjątkowo zacięta, w tym największym w regionie amatorskim turnieju piłki siatkowej rywalizowały 23 zespoły, 16 męskich i 7 żeńskich, do fazy finałowej awansowało 12 z nich, w miniony weekend poznaliśmy tych najlepszych. Wśród pań zwyciężyły reprezentantki I LO, a wśród panów tytuł obronili siatkarze zespołu Mamrot Wilkowyje.
12 zespołów powalczy o tytuł
23 zespoły – 16 męskich i 7 żeńskich rozpoczęło rywalizację o Puchar Chrobrego. W miniony weekend wyłoniono zespoły, które 11 i 12 marca powalczą o zwycięstwo w tym największym w regionie amatorskim turnieju siatkarskim.
Kto tym razem wywalczy Puchar Chrobrego?
Po raz siódmy miłośnicy siatkówki z Piotrkowa i nie tylko spotkają się w Hali Sportowej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 4 w Piotrkowie Trybunalskim przy ulicy Sienkiewicza 10/12, żeby powalczyć o Puchar Chrobrego.
Puchar Chrobrego nadal przyciąga tłumy
Tym razem zespołów walczących o Puchar Chrobrego jest nieco mniej niż poprzednio, ale to wciąż największy amatorski turniej siatkarski w regionie. W sobotę w Piotrkowie rozpoczął się 6. Amatorski Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Chrobrego.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat