Artykuły do tagu: Puchar

Puchar Centralnej Europy Modeli Wodnosamolotów już w ten weekend nad zalewem w Czarnocinie
Grupowe wyścigi samolotów z prędkością do 200 km/h, kolizje lotnicze bez ofiar, widowiskowe powietrzne ewolucje akrobacyjne – takie atrakcje będą dostępne w Czarnocinie nad zalewem w dniach 30 czerwca – 1 lipca.
Piotrków zrezygnował z organizacji finału Pucharu Polski
Chodzi o najważniejszą konfrontację na szczeblu wojewódzkim. Ta decyzja została podyktowana złym stanem murawy na Stadionie Miejskim Concordia. ŁZPN otrzymał w tej sprawie pismo od OZPN-u i wytypował już dwa miasta, które mogą zastąpić Piotrków w roli gospodarza tego spotkania.
Piotrków nie będzie gościł finalistów Pucharu Polski
Powodem zmiany gospodarza tegorocznego finału Pucharu Polski na szczeblu wojewódzkim jest zły stan murawy na Stadionie Miejskim Concordia. OZPN wystosował w tej sprawie pismo do ŁZPN-u, a ten wyznaczył już nowe potencjalne miejsca rozegrania tego spotkania.
Młodzi adepci piłki nożnej spotkali się w Sulejowie
Aż 50 meczów z udziałem 12 drużyn odbyło się w Sulejowie w ramach VI Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Marszałka Województwa Łódzkiego. Zmagania przeprowadzono w kategorii U-10 i młodsi, czyli rocznik 2008.
Udane starty klubu Oyama Karate WASHI w krajowych imprezach
XXIV Mistrzostwa Polski Oyama PFK w Kata oraz II Puchar Polski OYAMA CUP w knockdown już za nami. Piotrków na obu imprezach reprezentowali zawodnicy Klubu Oyama Karate WASHI, którzy wywalczyli 9 medali.
Piotrkowianin w 1/8 finału Pucharu Polski
Ogromnych emocji dostarczyli kibicom szczypiorniści Olimpii MEDEX Piekary Śląskie i Piotrkowianina w rozegranym w środę meczu 1/16 finału Pucharu Polski. Ostatecznie piotrkowski zespół zwyciężył 32:31, choć przez dużą część spotkania pachniało niespodzianką. W 1/8 finału Piotrkowianin zagra z Górnikiem Zabrze.
21.01.2018 19:41
Faworyci nie zawiedli
Podobnie jak przed rokiem także i w finale VIII Amatorskiego Turnieju Piłki Siatkowej Kobiet i Mężczyzn o Puchar Chrobrego wygrali zawodnicy zespołu Mamrot Wilkowyje i reprezentantki I LO im. Bolesława Chrobrego w Piotrkowie Trybunalskim. Tym razem ci pierwsi pokonali 2:1 Kombajn Szczerców, natomiast uczennice „Chrobrego” wygrały 2:1 z Fuksiarami.
Puchar „Chrobrego”: w niedzielę poznamy zwycięzców
VIII Amatorski Turniej Piłki Siatkowej Kobiet i Mężczyzn o Puchar Chrobrego rozpoczął się w miniony weekend w hali sportowej piotrkowskiego Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 4. To jedna z największych, o ile nie największa, siatkarska impreza amatorska w regionie. W tym roku o zwycięstwo walczy 26 drużyn: 18 męskich i 8 żeńskich. W niedzielę, 21 stycznia poznamy zwycięzców.
Będą prężyć muskuły
Międzynarodowy Puchar Polski w Kulturystyce i Fitness odbędzie się w sobotę w piotrkowskiej Hali Relax. Będzie to impreza zorganizowana przez przedstawicieli jednej z czołowych federacji.
Szermierze pojedynkowali się w Piotrkowie
Szablą, szpadą oraz rapierem z lewakiem walczyli uczestnicy IV Pucharu Piotrkowa w Szermierce Klasycznej, który odbył się w niedzielę w sali gimnastycznej ZSP nr 2.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat