Artykuły do tagu: Ptak

Ptak kupuje podwarszawskie centrum targowe
Urodzony w Piotrkowie Trybunalskim biznesmen Antoni Ptak, posiadający największe targowisko w Europie zlokalizowane pod Łodzią kupuje kolejne centrum targowe, tym razem część podwarszawskiego Maximusa.
Ptak stolicą światowego piękna i mody
W sobotę, 29 listopada, mieszczące się w Rzgowie Ptak Fashion City na kilka godzin stało się światową stolicą piękna.
Miss Fashion World w Ptak Fashion City
Ogromna w skali europejskiej impreza odbędzie się 29 listopada w Ptak Fashion City. Do Miasta Mody przyjedzie 83 miss z krajów całego świata, by ubiegać się o tytuł Miss Fashion World.
Rozwalił stadion? A co miał z nim zrobić?
Zburzył nam stadion. Drużynę piłkarzy przeniósł z Piotrkowa do Szczecina. Kto? Antoni Ptak, którego dokonania obrosły w naszym mieście legendą.
Aż 300 nowych miejsc pracy czeka w Ptaku!
Już w najbliższą sobotę, 11 października na terenie Ptak Expo odbędą się Targi Pracy. Początek zaplanowano na godzinę 10.00.
Międzynarodowe Targi Mody w Ptaku
Dziś rozpoczęły się Międzynarodowe Targi Mody w Centrum Handlowym Ptaku. Wszystko w ramach inauguracji Ptak Fashion City, czyli jedynego miasta mody w Europie, które powstało w Rzgowie. W ramach imprezy odbywa się także forum gospodarcze.
Pokaz dzikiego ptactwa na placu Pofranciszkańskim
Miejska Biblioteka Publiczna im. Adama Próchnika serdecznie zaprasza na "Pokaz dzikiego ptactwa", który odbędzie się w sobotę (30 sierpnia) w godzinach 10.00-13.00 na pl. Pofranciszkańskim.
31.07.2014 14:27
Rusza Miasto Mody
Centrum Targowego Ptak zmienia nazwę na PTAK Fashion City. Nowa marka - Miasto Mody oficjalnie pojawi się 29 sierpnia. Wydarzeniu towarzyszyć będą Międzynarodowe Targi Mody, podczas których wystawi się ponad trzy tysiące firm z Polski i z zagranicy.
Czy rozwiązaniem ptasiego problemu w parku miejskim w Piotrkowie będzie paw?
Miasto buduje lokale zastępcze... dla ptaków
Kawka, pustułka, jerzyk, oknówka, kopciuszek, muchołówka szara, kawka, szpak, wróbel, mazurek - dla nich wszystkich prezydent miasta musi zabezpieczyć lokale zastępcze.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat