Artykuły do tagu: Ptak

Rozwalił stadion? A co miał z nim zrobić?
Zburzył nam stadion. Drużynę piłkarzy przeniósł z Piotrkowa do Szczecina. Kto? Antoni Ptak, którego dokonania obrosły w naszym mieście legendą.
Aż 300 nowych miejsc pracy czeka w Ptaku!
Już w najbliższą sobotę, 11 października na terenie Ptak Expo odbędą się Targi Pracy. Początek zaplanowano na godzinę 10.00.
Międzynarodowe Targi Mody w Ptaku
Dziś rozpoczęły się Międzynarodowe Targi Mody w Centrum Handlowym Ptaku. Wszystko w ramach inauguracji Ptak Fashion City, czyli jedynego miasta mody w Europie, które powstało w Rzgowie. W ramach imprezy odbywa się także forum gospodarcze.
Pokaz dzikiego ptactwa na placu Pofranciszkańskim
Miejska Biblioteka Publiczna im. Adama Próchnika serdecznie zaprasza na "Pokaz dzikiego ptactwa", który odbędzie się w sobotę (30 sierpnia) w godzinach 10.00-13.00 na pl. Pofranciszkańskim.
31.07.2014 14:27
Rusza Miasto Mody
Centrum Targowego Ptak zmienia nazwę na PTAK Fashion City. Nowa marka - Miasto Mody oficjalnie pojawi się 29 sierpnia. Wydarzeniu towarzyszyć będą Międzynarodowe Targi Mody, podczas których wystawi się ponad trzy tysiące firm z Polski i z zagranicy.
Czy rozwiązaniem ptasiego problemu w parku miejskim w Piotrkowie będzie paw?
Miasto buduje lokale zastępcze... dla ptaków
Kawka, pustułka, jerzyk, oknówka, kopciuszek, muchołówka szara, kawka, szpak, wróbel, mazurek - dla nich wszystkich prezydent miasta musi zabezpieczyć lokale zastępcze.
15 października o godzinie 16.30 w Czytelni dla dorosłych Miejskiej Biblioteki Publicznej odbędzie się spotkanie z dr. Andrzejem Kruszwiczem, dyrektora Miejskiego Ogrodu Zoologicznego w Warszawie.
Centrum Ptak Outlet – otwarcie już w sobotę
Największe centrum outletowe w Polsce zostanie otwarte już w najbliższą sobotę w Rzgowie pod Łodzią. To część inwestycji pod nazwą „Ptak Expo”.
Bezpłatny internet na terenie C.H. „Ptak”
O bezpłatnym Internecie, z którego będą mogli korzystać mieszkańcy Łodzi i województwa mówi się już od dawna. Pomysł jest nowatorski i wzbudza pozytywną reakcję, zwłaszcza wśród mieszkańców małych miejscowości takich jak Tuszyn i Rzgów.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat