Artykuły do tagu: Ptak

Powiat razem z Ptakiem. Kilka tysięcy miejsc pracy czeka...
Przedstawiciele powiatu piotrkowskiego podpisali porozumienie z Holdingiem Ptak S.A., a to oznacza, że szkoły prowadzone przez Starostwo będą kształcić kadry specjalnie na potrzeby branży tekstylno-odzieżowej.
Jedyne w Europie - Miasto Mody - miejsce, w którym funkcjonują tysiące firm produkujących odzież - Centrum Handlowe PTAK Fashion City w Rzgowie - oferuje zatrudnienie osobom, z odpowiednimi kwalifikacjami, ale także tym, którzy dotąd nie byli związani z branżą tekstylno-odzieżową.
Pozbawili je mieszkań. Teraz powstało nowe osiedle
Niemal 30 budek lęgowych dla ptaków zainstalowano na dachu Przedszkola nr 5 w Piotrkowie (ul. Kazimierza Wielkiego 5). Budki pojawiły się po remoncie placówki, a ich instalowanie konsultowano z ornitologami. fot. Jarek Krak
„Zadbaj o aktywność fizyczną i intelektualną!” - Targi Super Senior w Ptak Fashion City
Targi Super Senior „Zadbaj o aktywność fizyczną i intelektualną!” odbędą się w najbliższy weekend (25/26 kwietnia w godz. 10.00 – 17.00) w Ptak Fashion City w Hali Ptak Expo w Rzgowie. Wstęp wolny!
Zbudują przejazd podziemny w Rzgowie. Będą utrudnienia na DK1
Ruszyły prace związane z budową podziemnego przejazdu pod drogą krajową nr 1 w Rzgowie.
Targi Pracy w Ptak Fashion City
Zbliża się III edycja Targów Pracy – 28 i 29 marca (sobota/niedziela) w godzinach 10.00 – 17.00 w Ptak Fashion City w Hali Ptak Expo w Rzgowie na odwiedzających czekać będzie kilkudziesięciu pracodawców z Łodzi i województwa łódzkiego z ofertą nowych miejsc pracy. Targi dedykowane są osobom zainteresowanym podjęciem zatrudnienia lub zmianą dotychczasowej kariery zawodowej. Wstęp na Targi jest bezpłatny.
Gucci i Fendi już w Ptak Fashion City
W Ptak Fashion City w Rzgowie rozpoczęły się 18 lutego II Międzynarodowe Targi Mody oraz I edycja Fashion Week Poland.
Kilka dni temu zapowiadaliśmy, że gościem specjalnym II Edycji Międzynarodowych Targów Mody oraz I Edycji Fashion Week Poland organizowanych w Rzgowie będzie światowa celebrytka Paris Hilton. - Z przykrością informujemy, że z przyczyn niezależnych od Ptak S.A. wcześniej komunikowany przyjazd Paris Hilton i uczestnictwo w afterparty oraz konferencji prasowej w dniu 18 lutego nie dojdzie do skutku – poinformowali nas we wtorek organizatorzy imprezy.
Paris Hilton przyjedzie do Rzgowa!
Ptak Fashion City zaprasza na II Edycję Międzynarodowych Targów Mody oraz I Edycję Fashion Week Poland. Gościem specjalnym imprezy będzie Paris Hilton.
Na akcję zimowego liczenia ptaków zapraszają przyrodnicy z Piotrkowa. Zbiórka chętnych do wzięcia udziału w akcji w przyszłą sobotę (24 stycznia) o godzinie 10.00 przy wejściu do Parku im. ks. Poniatowskiego.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat