Artykuły do tagu: Pszczelarstwo

W Wolborzu powstanie inkubator pszczelarski
Inkubator Przetwórstwa Lokalnego Miodów i Produktów Pszczelich Ziemi Piotrkowskiej to projekt, który powiat piotrkowski tworzy we współpracy z Lokaln± Grup± Działania "Dolina Pilicy". W ¶rodę (15 maja) w wolborskim Centrum Kształcenia Ustawicznego podpisano umowę w sprawie dofinansowania tej inwestycji z Urzędu Marszałkowskiego.
Słodka niedziela na piotrkowskiej Starówce
W tym roku Rejonowe Koło Pszczelarzy w Piotrkowie Trybunalskim ¶więtuje 80-lecie istnienia. W jubileusz ten doskonale wpisało się IV Piotrkowskie ¦więto Miodu. W Rynku Trybunalskim pojawili się wła¶ciciele pasiek z regionu, ale również zespoły, które zaprezentowały swój dorobek artystyczny.
¦więto Miodu 2017 [GALERIA]
Akcesoria pszczelarskie, miód akacjowy, gryczany, lipowy i kwiatowy, miody pitne (w tym Trybunalski Trójniak w ogromnej, pięciolitrowej butli) , ziołomiody, czyli zioła zakonserwowane przez pszczoły, syropy, soki czy kawa po królewsku. Dosładzana - a jakże - miodem. Do godziny 19:00 w Rynku Trybunalskim wszystko to będzie można obejrzeć i - oczywi¶cie - nabyć. Po raz trzeci w Piotrkowie obchodzimy ¦więto Miodu.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat