Artykuły do tagu: Pseudokibice

Bójka pseudokibiców. Policja zatrzymała 8 osób
Pomiędzy dwiema grupami „kibiców” doszło do bójki. Na osiedlu Binków w Bełchatowie interweniowała policja. Zatrzymano 8 mężczyzn w wieku od 21 do 33 lat. Zarzuty udziału w bójce dostało 5 osób. Dodatkowo dwóch mężczyzn odpowie też za przestępstwo narkotykowe.
Pseudokibice w rękach policji. Pobili dwóch mężczyzn
Bełchatowscy policjanci zatrzymali czterech mężczyzn podejrzewanych o pobicie dwóch osób. Sprawcy to mieszkańcy Bełchatowa w wieku 27, 29, 33 i 35 lat, związani ze środowiskiem kibiców. Prokurator objął ich policyjnym dozorem.
Policja zapobiegła ustawce pseudokibiców pod Radomskiem
Funkcjonariusze policji z kilku jednostek zapobiegli ustawce pseudokibiców, do której miało dojść pod Radomskiem. Wylegitymowano 19 mężczyzn, którzy planowali starcie z kibicami RKS Radomsko. Policjanci odeskortowali awanturników do granic województwa.
Kibole napadli na policjantów
Radomszczańska prokuratura postawiła zarzuty pseudokibicom, którzy brali udział w konfrontacji z policją. Do zdarzenia doszło w weekend w gminie Gidle.
Szykowali się jak na wojnę. Z rozróby pseudokibiców nic nie wyszło
Zabezpieczono maczety, kije, młotki, kominiarki, pojemniki z gazem łzawiącym, rękawice do walki, ochraniacze na zęby i naklejki imitujące tablice rejestracyjne, nawet siekiery. Łódzka policja zapobiegła rozróbie, którą pseudokibice jednego z łódzkich klubów piłki nożnej zaplanowali sobie w rejonie autostradzie A1. Zatrzymanych zostało 22 mężczyzn, w tym mieszkańcy Piotrkowa Trybunalskiego.
Obława na pseudokibiców
Policjanci na terenie kilku powiatów naszego województwa niemalże jednocześnie zatrzymali 10 członków tzw. bojówek dwóch klubów piłkarskich. Działania miały związek z podejrzeniem ich udziału w bójce pomiędzy pseudokibicami oraz posiadaniem środków odurzających.
Rozprowadzali narkotyki w środowisku pseudokibiców
Policjanci z Komendy Wojewódzkiej w Łodzi zatrzymali 10 osób, które mają związek z narkotykami.
Akcja CBŚ w Piotrkowie. Ranny policjant
Dziś funkcjonariusze Centralnego Biura Śledczego zatrzymali w Piotrkowie (parking przy ul. Kostromskiej 55) młodego mieszkańca miasta podejrzanego o handel narkotykami. Podczas akcji został ranny jeden z policjantów.
Kolejni pseudokibice z Bełchatowa zatrzymani
Policjanci z Komendy Wojewódzkiej w Łodzi zatrzymali kolejnych pseudokibiców związanych z bełchatowską bojówką Widzewa Łódź.
Osiem osób z bojówki Widzewa Łódź zatrzymanych
Policjanci z Komendy Wojewódzkiej w Łodzi zatrzymali 8 pseudokibiców związanych z bełchatowską bojówką Widzewa Łódź. Wszyscy podejrzani są o pobicie, do którego doszło w centrum Bełchatowa w kwietniu 2014 roku. To rozwojowe śledztwo prowadzone jest przez Prokuraturę Okręgową w Piotrkowie Trybunalskim. Do tej pory łącznie zarzuty usłyszały już 22 osoby.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat