Artykuły do tagu: Przystanek

Zatoka na Wysokiej. Wolno parkować czy nie?
Czytelnik naszego portalu zwrócił uwagę na niewykorzystanie miejsca po byłym przystanku na Wysokiej w okolicy budynku „Szansy”. Jego zdaniem kierowcy boją się tam parkować ze względu na fakt, iż znak przystankowy nadal stoi. Magistrat odpowiada, że można tam parkować. Czy na pewno?
Kilkaset osób wystąpiło podczas finału III „Przystanku 60+” Łódzkiego Domu Kultury
Teatr „Boczny Tor” oraz Kabaret Trzeciaki zostali nagrodzeni podczas III Wojewódzkiego Przeglądu Twórczości Dojrzałej „Przystanek 60+”, zorganizowanego przez Łódzki Dom Kultury.
620 uczestników, wspaniała atmosfera, czyli II Wojewódzki Przegląd Twórczości Dojrzałej „Przystanek 60+”
Chór Radość Życia z Piotrkowa Trybunalskiego zajął III miejsce w czasie II Wojewódzkiego Przeglądu Twórczości Dojrzałej „Przystanek 60+”, zorganizowanego przez Łódzki Dom Kultury.
Przystanek 60+, czyli seniorzy w akcji w Łódzkim Domu Kultury
Konkursy plastyczne, muzyczne i teatralne, Wojewódzka Karta Kulturalna, wycieczki po województwie, plenery malarskie, akcje artystyczne i wiele innych atrakcji to nowa propozycja Łódzkiego Domu Kultury dla środowiska seniorów.
Ostrym narzędziem wydrapywał napisy
Funkcjonariusze Straży Miejskiej, patrolując Al. Sikorskiego w Piotrkowie, zauważyli młodego mężczyznę, który ostrym narzędziem wydrapywał napisy na ścianie wiaty przystankowej MZK.
Kilkaset osób chce przywrócenia przystanku MZK przy ul. Wysokiej
Ponad 450 podpisów w sprawie przywrócenia kursowania dwóch linii autobusowych zebrali mieszkańcy ulicy Wysokiej oraz rodzice i przyjaciele Centrum Edukacyjno-Rehabilitacyjnego "Szansa" w Piotrkowie.
"Kolorowy Przystanek" Zalesicka-Krótka funkcjonuje już od kilku dni. Jego otwarcie zostało zainaugurowane podczas happeningu zorganizowanego przez uczennice Gimnazjum nr 4, Sylwię Kaczmarek i Sylwię Hoffman.
Postawiły ławki na przystanku, zrobią happening
W sobotę, 23 maja, na przystanku Zalesicka-Krótka odbędzie się happening "Kolorowy przystanek" zorganizowany przez Sylwię Kaczmarek i Sylwię Hoffman, uczennice Gimnazjum nr 4 oraz posłanki XXI sesji Sejmu Dzieci i Młodzieży.
Kiosk zamknięty, więc tablica nie działa
Od kilku dni nie działa tablica świetlna na przystanku komunikacji miejskiej przy Uniwersytecie. Okazuje się, że to nie awaria, a przyczyną jest... zamknięty kiosk.
Inteligentny przystanek? Czemu nie!
A co by państwo powiedzieli na inteligentny przystanek, gdzie nie tylko wyświetli się czas odjazdu autobusu, ale będzie też można wypić kawę czy zrobić bankowy przelew? Albo na inteligentnie sterowane oświetlenie uliczne? To wizja przyszłości? Może, ale już dziś zaczyna się praca nad realizacją tej wizji. W piotrkowskim Urzędzie Miasta powołano właśnie Zespół ds. miasta innowacyjnego.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat