Artykuły do tagu: Przypadki

Kolejna ofiara śmiertelna z Piotrkowa i 15 nowych zakażeń w Łódzkiem (aktualizacja)
Piotrkowski sanepid poinformował we wtorek o śmierci drugiej osoby z Piotrkowa z powodu Covid-19. To 69-letnia kobieta. Z kolei biuro prasowe wojewody łódzkiego poinformowało o 15 nowych zakażeniach koronawirusem i śmierci 89-letniej mieszkanki powiatu zgierskiego.
15 nowych zakażeń i 2 ofiary śmiertelne
Ministerstwo Zdrowia poinformowało we wtorkowe popołudnie o 129 nowych przypadkach zakażeń koronawirusem. Pozytywne wyniki badań dotyczą 15 osób z województwa łódzkiego. Ponadto dwie osoby z naszego regionu zmarły.
18 nowych zakażeń koronawirusem w Łódzkiem
147 nowych potwierdzonych przypadków zakażenia koronawirusem w kraju, z czego 18 z nich dotyczy mieszkańców województwa łódzkiego. W Piotrkowie i powiecie nie odnotowano nowych zachorowań na Covid-19.
16 nowych zakażeń w naszym województwie
Ministerstwo Zdrowia poinformowało o 153 nowych przypadkach Covid-19 w kraju. Badania potwierdziły 16 kolejnych zakażeń koronawirusem w województwie łódzkim.
Badania potwierdzają kolejne zakażenia w naszym województwie (aktualizacja)
Ministerstwo Zdrowia podało w środę przed godziną 18 informację o 74 nowych przypadkach zakażeniach koronawirusem. Pozytywne wyniki badań dotyczą 15 osób z województwa łódzkiego. Są też jednak pozytywne informacje.
42 potwierdzone przypadki w Łódzkiem (Aktualizacja)
8 kolejnych przypadków zakażenia koronawirusem potwierdzonych pozytywnymi wynikami testów laboratoryjnych. Łącznie w Łódzkiem odnotowano już 42 zakażenia, co przekłada się na największą liczbę przypadków spośród wszystkich województw. W kraju liczba ta wzrosła do 238. Ponadto Ministerstwo Zdrowia informuje, że pierwszy zakażony w Polsce pacjent w środę opuści szpital.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat