Artykuły do tagu: Przypadki

119 zakażeń w Łódzkiem, w tym jedno w Piotrkowie
Liczba zakażeń koronawirusem w województwie łódzkim przekroczyła już 2000 przypadków. W niedzielę po południu biuro prasowe wojewody poinformowało o 119 nowych zakażeniach potwierdzonych pozytywnymi wynikami testów laboratoryjnych. Znów odnotowano więcej przypadków zakażeń niż wyzdrowień. Covid-19 wykryto u jednej osoby z Piotrkowa.
Nowy przypadek Covid-19 w Piotrkowie
W województwie łódzkim jest 112 kolejnych zakażeń koronawirusem potwierdzonych pozytywnymi wynikami testów laboratoryjnych. Jeden z nich dotyczy Piotrkowa - informuje piotrkowski sanepid oraz służby prasowe wojewody łódzkiego.
Nowe zakażenia SARS-CoV2 w powiecie piotrkowskim
W województwie łódzkim jest 8 kolejnych zakażeń koronawirusem potwierdzonych pozytywnymi wynikami testów laboratoryjnych. Z kolei piotrkowski sanepid informuje o 4 nowych zakażeniach w powiecie piotrkowskim.
Prawie 60 nowych zakażeń koronawirusem w województwie
O 178 nowych przypadkach zakażenia koronawirusem poinformowało w popołudniowym komunikacie Ministerstwo Zdrowia. Najwięcej, bo 57 dotyczy województwa łódzkiego. Nowe przypadki Covid-19 odnotowano m.in. w powiatach piotrkowskim, tomaszowskim, radomszczańskim i opoczyńskim.
30 nowych przypadków Covid-19 w Łódzkiem
- W województwie łódzkim jest 30 kolejnych zakażeń koronawirusem potwierdzonych pozytywnymi wynikami testów laboratoryjnych - poinformowało w niedzielę w popołudniowym komunikacie biuro prasowe wojewody.
31 nowych zakażeń i 25 wyzdrowień - stan na piątek
W województwie łódzkim jest 31 kolejnych zakażeń koronawirusem potwierdzonych pozytywnymi wynikami testów laboratoryjnych. 4 przypadki dotyczą powiatu tomaszowskiego, a 1 powiatu piotrkowskiego.
Potwierdzono 22 nowe przypadki koronawirusem w Łódzkiem
W województwie łódzkim odnotowano 22 nowe przypadki zakażenia koronawirusem - poinformowało w popołudniowym komunikacie biuro prasowe wojewody. Jeden z nich, dotyczy powiatu piotrkowskiego.
18 nowych zakażeń koronawirusem w naszym województwie
W województwie łódzkim jest 18 kolejnych zakażeń koronawirusem potwierdzonych pozytywnymi wynikami testów laboratoryjnych.
37 kolejnych zakażeń w Łódzkiem. Nowy przypadek zakażenia w powiecie piotrkowskim
W województwie łódzkim jest 37 kolejnych zakażeń koronawirusem potwierdzonych pozytywnymi wynikami testów laboratoryjnych. W statystykach nie uwzględniono jednego przypadku z powiatu piotrkowskiego, o którym poinformował dzisiaj sanepid.
Kolejna ofiara śmiertelna i 8 nowych zakażeń
88-letnia mieszkanka powiatu bełchatowskiego zmarła z powodu Covid-19. W naszym województwie jest także 8 nowych zakażeń. Jeden przypadek dotyczy powiatu opoczyńskiego.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat