Artykuły do tagu: Przypadki

Koronawirus. Stan na niedzielę
W województwie łódzkim są 43 kolejne zakażenia koronawirusem potwierdzone pozytywnymi wynikami testów laboratoryjnych.
44 nowe przypadki Covid-19 w Łódzkiem
W województwie łódzkim są 44 kolejne zakażenia koronawirusem potwierdzone pozytywnymi wynikami testów laboratoryjnych.
Koronawirus. Stan na niedzielę
W województwie łódzkim jest 39 kolejnych zakażeń koronawirusem potwierdzonych pozytywnymi wynikami testów laboratoryjnych - podaje biuro prasowe wojewody w niedzielnym komunikacie.
90 nowych zakażeń w Łódzkiem, w tym 2 w powiecie piotrkowskim
W województwie łódzkim jest 90 kolejnych zakażeń koronawirusem potwierdzonych pozytywnymi wynikami testów laboratoryjnych. Dwa nowe przypadki odnotowano w powiecie piotrkowskim.
Koronawirus w Łódzkiem. Stan na poniedziałek
W województwie łódzkim jest 77 kolejnych zakażeń koronawirusem potwierdzonych pozytywnymi wynikami testów laboratoryjnych. Z kolei piotrkowski sanepid informuje o 3 nowych zakażeniach w Piotrkowie i powiecie (dane te nie są ujęte w statystykach wojewody łódzkiego).
119 zakażeń w Łódzkiem, w tym jedno w Piotrkowie
Liczba zakażeń koronawirusem w województwie łódzkim przekroczyła już 2000 przypadków. W niedzielę po południu biuro prasowe wojewody poinformowało o 119 nowych zakażeniach potwierdzonych pozytywnymi wynikami testów laboratoryjnych. Znów odnotowano więcej przypadków zakażeń niż wyzdrowień. Covid-19 wykryto u jednej osoby z Piotrkowa.
Nowy przypadek Covid-19 w Piotrkowie
W województwie łódzkim jest 112 kolejnych zakażeń koronawirusem potwierdzonych pozytywnymi wynikami testów laboratoryjnych. Jeden z nich dotyczy Piotrkowa - informuje piotrkowski sanepid oraz służby prasowe wojewody łódzkiego.
Nowe zakażenia SARS-CoV2 w powiecie piotrkowskim
W województwie łódzkim jest 8 kolejnych zakażeń koronawirusem potwierdzonych pozytywnymi wynikami testów laboratoryjnych. Z kolei piotrkowski sanepid informuje o 4 nowych zakażeniach w powiecie piotrkowskim.
Prawie 60 nowych zakażeń koronawirusem w województwie
O 178 nowych przypadkach zakażenia koronawirusem poinformowało w popołudniowym komunikacie Ministerstwo Zdrowia. Najwięcej, bo 57 dotyczy województwa łódzkiego. Nowe przypadki Covid-19 odnotowano m.in. w powiatach piotrkowskim, tomaszowskim, radomszczańskim i opoczyńskim.
30 nowych przypadków Covid-19 w Łódzkiem
- W województwie łódzkim jest 30 kolejnych zakażeń koronawirusem potwierdzonych pozytywnymi wynikami testów laboratoryjnych - poinformowało w niedzielę w popołudniowym komunikacie biuro prasowe wojewody.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat