Artykuły do tagu: Przyjaźń

Kiedy mam zły dzień, przytulam się do psa
- Psy są bardzo lojalnymi stworzeniami. Mają dla nas machanie ogonem, liźnięcie po ręce, radosne szczeknięcie lub ocieranie się o nogi. To wspaniali przyjaciele! Dla wielu właścicieli ich pies jest najfajniejszy, najmądrzejszy i najpiękniejszy – mówiła dziś w radiowym Maglu Dorota Zawłodzka, wielka miłośniczka zwierząt, zwłaszcza psów, założycielka profilu na FB Traktuję psa jak członka rodziny, który doczekał się już prawie 400 tysięcy polubień. Tym, którzy nie wiedzą lub zapomnieli, przypominamy – 1 lipca obchodzimy Dzień Psa.
OZPN chce reaktywacji dwóch piłkarskich klubów
W reaktywacji dwóch zasłużonych piotrkowskich klubów piłkarskich zamierza pomóc Okręgowy Związek Piłki Nożnej w Piotrkowie. Chodzi o Piotrcovię i UKS Przyjaźń.
„Przyjaźń” nie trwała długo. Po zaledwie czterech latach istnienia jedyny żeński piotrkowski klub piłkarski został rozwiązany. Występujący jeszcze do niedawna w II lidze LUKS „Przyjaźń” zakończył działalność w ubiegłym tygodniu.
Piotrków: Przyjaźń nie zagra w II lidze
Czy to już koniec kobiecej piłki nożnej w Piotrkowie Trybunalskim? Występująca w rozgrywkach II ligi kobiet Przyjaźń Piotrków wycofała się z rozgrywek ligowych.
Piotrków: Puchar Polski dla LUKS „Przyjaźń”
(list do reakcji) Wczoraj o 15.00 odbył się Finał Pucharu Polski na szczeblu wojewódzkim. Na przeciwko siebie stanęły drużyny LUKS Przyjaźń Piotrków Tryb. i Dargfil Tomaszów Maz. Po zaciętym i wyrównanym meczu drużyna z Piotrkowa zwyciężyła 4-2 i tym samym po raz pierwszy w historii zdobyła Puchar Polski szczebla wojewódzkiego.
Udana końcówka sezonu piotrkowskiej Przyjaźni
Uczniowski Klub Sportowy Przyjaźń Piotrków udanie zakończył sezon w II lidze seniorek (grupa małopolska). Podopieczne Janusza Pachulskiego pokonały przed własną publicznością Moravię Morawica 3:1 (3:0).
Piotrków: Dziewczyny gorsze od chłopaków?
Tadeusz Janusz, prezes Uczniowskiego Klubu Sportowego “Przyjaźń”, na ostatniej sesji Rady Miasta oddał nagrodę “Kropla drąży skałę” przyznaną mu przez prezydenta Krzysztofa Chojniaka. Wyróżnienie trafiło w ręce Janusza w 2008 roku za działalność na rzecz dzieci i młodzieży. Nagrodzony nadal prężnie działa w sporcie, ale twierdzi, że nie może liczyć na żadne wsparcie ze strony miasta. Oddając nagrodę, pokazuje, że nie może być ona jedynie pustym gestem.
Tuszyn najlepszy w turnieju
Dwanaście drużyn wzięło udział w III Ogólnopolskim Turnieju Piłki Nożnej kobiet "O Warkocz piłkarki", który rozegrany został w Piotrkowie. Organizatorem imprezy był UKS Przyjaźń Piotrków przy współudziale Okręgowego Związku Piłki Nożnej w Piotrkowie.

28.03.2010 13:19
Zwycięska bramka Fatimy
Przepiękna bramka zdobyta strzałem zza linii pola karnego zdecydowała o zwycięstwie UKS Przyjaźń Piotrków w meczu II ligi kobiet (grupa łódzka).

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat