Artykuły do tagu: Przeprowadzka

Osadzeni pomagają w mediatece
Ośmiu osadzonych z Aresztu Śledczego w Piotrkowie (a właściwie z oddziału zamiejscowego AŚ w Goleszach) pomaga w przenoszeniu księgozbioru Miejskiej Biblioteki Publicznej do mediateki.
Trwa przeprowadzka biblioteki. Harcerze pomagają przenosić księgozbiór
Na harcerzy zawsze można liczyć. Wykorzystali ostatni dzień ferii i postanowili pomóc w przenoszeniu księgozbioru Miejskiej Biblioteki Publicznej z siedziby przy Jerozolimskiej do mediateki na placu Pofranciszkańskim.
W przeprowadzce biblioteki pomogą wolontariusze i więźniowie?
Każdy będzie mógł pomóc w przeprowadzce Miejskiej Biblioteki Publicznej z ul. Jerozolimskiej do nowej siedziby na placu Pofranciszkańskim. Dyrekcja placówki chce prosić o pomoc nie tylko czytelników, ale też osadzonych w Areszcie Śledczym w Piotrkowie. Każda para rąk się przyda, bo do przeniesienia jest 200 tysięcy książek, roczników czasopism, kaset, ikonografii…
Referaty magistratu przeprowadzają się na Szkolną
Kolejne referaty zajmujące się obsługą mieszkańców przenoszą się na ul. Szkolną 28. - Poprawiamy obsługę naszych mieszkańców i pozostałych klientów magistratu. Zmodernizowany budynek zapewni lepszy komfort załatwiania urzędowych spraw – mówi Bogdan Munik, sekretarz miasta, zaznaczając, że obiekt jest dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych.
Przenoszą przychodnię. Pacjenci nic nie wiedzą?
Poradnia podstawowej opieki zdrowotnej z budynku przychodni przy ulicy Dmowskiego, gdzie mieści się od kilkudziesięciu lat, ma być przeniesiona do budynku przy Al. Armii Krajowej. O przeprowadzce nieliczni pacjenci dowiedzieli się… z ogłoszeń na bazarze, większość jednak o planowanej zmianie nie wie nic. Szczegółów nie znają również pracownicy przychodni.
Ostatnie poprawki przed otwarciem
Wszystko już prawie gotowe. Trwa czyszczenie, polerowanie i ustawianie mebli. Przypomnijmy - do budynku przy Dąbrowskiego przeprowadza się piotrkowskie starostwo.
Starostwo się przeprowadza
W błyskawicznym tempie trwa przeprowadzka wydziałów Starostwa Powiatowego do nowego budynku przy ulicy Dąbrowskiego.
Starostwo przeniosą na Dąbrowskiego
Wszystko wskazuje na to, że Starostwo Powiatowe w Piotrkowie przeniesie się do nowej siedziby. Na wiosek prezydenta Piotrkowa wojewoda Jolanta Chełmińska wyraziła zgodę na przekazanie w formie darowizny nieruchomości przy ulicy Dąbrowskiego 7. To właśnie tam będzie się znajdować nowa siedziba starostwa.
Przeprowadzka w oświacie - z 1 Maja na Wysoką
W budynku Zespołu Szkolno-Gimnazjalnego nr 1 przy ulicy Wysokiej w Piotrkowie od 1 września uczyć się będą dzieci z oddziałów I - III Szkoły Podstawowej nr 3 (dotąd przy ul. 1 Maja).
Nie spoczniemy, póki grzyb nie zostanie usunięty
Od kilku dni trwają przenosiny IV Liceum Ogólnokształcącego do budynku Gimnazjum nr 2 w Piotrkowie. Meble, sprzęt komputerowy, mapy i tablice, czyli to wszystko, co niezbędne do prowadzenia zajęć, transportowane jest z budynków przy ul. Wojska Polskiego do nowej siedziby szkoły przy Broniewskiego. Nie wszyscy zadowoleni są jednak zarówno z samej przeprowadzki, jak i z przebiegu prac remontowych. Niektórzy nadal protestują.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat