Artykuły do tagu: Przeprowadzka

Remont przy Wojska Polskiego 2 na finiszu. Kiedy przeprowadzka biblioteki?
Już w 2019 roku do budynku przy Wojska Polskiego 2 w Piotrkowie miała przenieść się nasza Biblioteka Pedagogiczna. Tymczasem remont obiektu wciąż trwa? Jak długo jeszcze?
21.10.2019 09:00
Przeprowadzka
Czy czasem zdarza się nam sytuacja w której dostarczenie dużych gabarytów może być dla nas trudnością? Dzieje się tak często, kiedy nie posiadamy właściwego środka do przewozu. Myślimy dużo w takim momencie nad rozwiązaniem.
Do której dzielnicy Łodzi najlepiej się przeprowadzić?
Powodów przeprowadzek do Łodzi jest wiele, a u podstaw każdej leży konkretny powód. Jedni wyjeżdżają z mniejszych miejscowości do Łodzi w poszukiwaniu pracy, inni już znaleźli pracę w Łodzi lub dostali się na wymarzone studia a zmiana miejsca zamieszkania jest dla nich koniecznością. Niezależnie od powodu, warto wybrać takie miejsce, w którym będziemy się czuć dobrze i komfortowo. Wszystko zależy jednak przede wszystkim od naszych oczekiwań względem nowego otoczenia.
Osadzeni pomagają w mediatece
Ośmiu osadzonych z Aresztu Śledczego w Piotrkowie (a właściwie z oddziału zamiejscowego AŚ w Goleszach) pomaga w przenoszeniu księgozbioru Miejskiej Biblioteki Publicznej do mediateki.
Trwa przeprowadzka biblioteki. Harcerze pomagają przenosić księgozbiór
Na harcerzy zawsze można liczyć. Wykorzystali ostatni dzień ferii i postanowili pomóc w przenoszeniu księgozbioru Miejskiej Biblioteki Publicznej z siedziby przy Jerozolimskiej do mediateki na placu Pofranciszkańskim.
W przeprowadzce biblioteki pomogą wolontariusze i więźniowie?
Każdy będzie mógł pomóc w przeprowadzce Miejskiej Biblioteki Publicznej z ul. Jerozolimskiej do nowej siedziby na placu Pofranciszkańskim. Dyrekcja placówki chce prosić o pomoc nie tylko czytelników, ale też osadzonych w Areszcie Śledczym w Piotrkowie. Każda para rąk się przyda, bo do przeniesienia jest 200 tysięcy książek, roczników czasopism, kaset, ikonografii…
Referaty magistratu przeprowadzają się na Szkolną
Kolejne referaty zajmujące się obsługą mieszkańców przenoszą się na ul. Szkolną 28. - Poprawiamy obsługę naszych mieszkańców i pozostałych klientów magistratu. Zmodernizowany budynek zapewni lepszy komfort załatwiania urzędowych spraw – mówi Bogdan Munik, sekretarz miasta, zaznaczając, że obiekt jest dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych.
Przenoszą przychodnię. Pacjenci nic nie wiedzą?
Poradnia podstawowej opieki zdrowotnej z budynku przychodni przy ulicy Dmowskiego, gdzie mieści się od kilkudziesięciu lat, ma być przeniesiona do budynku przy Al. Armii Krajowej. O przeprowadzce nieliczni pacjenci dowiedzieli się… z ogłoszeń na bazarze, większość jednak o planowanej zmianie nie wie nic. Szczegółów nie znają również pracownicy przychodni.
Ostatnie poprawki przed otwarciem
Wszystko już prawie gotowe. Trwa czyszczenie, polerowanie i ustawianie mebli. Przypomnijmy - do budynku przy Dąbrowskiego przeprowadza się piotrkowskie starostwo.
Starostwo się przeprowadza
W błyskawicznym tempie trwa przeprowadzka wydziałów Starostwa Powiatowego do nowego budynku przy ulicy Dąbrowskiego.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat