Artykuły do tagu: Przemysłowa

Pożar budynku gospodarczego w Piotrkowie
Do groźnie wyglądającego pożaru doszło w niedzielę po południu przy ul. Przemysłowej w Piotrkowie. Na terenie prywatnej posesji płonął budynek gospodarczy. Przyczyny pożaru ustala straż pożarna oraz policja.
Lotos zainwestuje prawie 100 mln zł w Piotrkowie Trybunalskim
W siedzibie Grupy LOTOS w Gdańsku podpisano we wtorek (14 stycznia) umowy związane z rozbudową i modernizacją terminala paliw, znajdującego się w Piotrkowie Trybunalskim, przy ul. Przemysłowej 43. Właścicielem obiektu jest spółka LOTOS Terminale odpowiedzialna za magazynowanie i dystrybucję paliw na terenie całego kraju. Inwestycję zrealizuje KB Pomorze.
Sąsiedzkie piekło przy Przemysłowej. Mieszkańcy proszą o pomoc
Alkohol, imprezy do rana, bijatyki, niszczenie mienia - to niemalże codzienność w jednym z obiektów Towarzystwa Budownictwa Społecznego przy ul. Przemysłowej w Piotrkowie. Mieszkańcy mają problem z jedną z lokatorek. Policja o sprawie wie i kilka razy już interweniowała, tymczasem przedstawiciele TBS twierdzą, że nie mogą nic zrobić, bo… nie otrzymali oficjalnego zgłoszenia od mieszkańców.
My mieszkańcy zwracamy się z prośbą...
Prośba dotyczy 100-metrowego odcinka drogi, na końcu której mieszka 5 rodzin. Chodzi o odcinek ulicy Przemysłowej w Piotrkowie, który po ostatnich ulewach jest kompletnie zdewastowany.
Pożar przy Przemysłowej
Kilkunastu strażaków z miejskiej komendy PSP w Piotrkowie walczyło przez ponad godzinę z pożarem, do którego doszło na terenie jednego z zakładów przy ulicy Przemysłowej.
Piotrków: Zwłoki mężczyzny przy ul. Przemysłowej
Zwłoki mężczyzny znaleziono w piątek na torach kolejowych przy ulicy Przemysłowej w Piotrkowie. Ciało znalazł maszynista jadącego tamtędy pociągu.
TBS chce ocieplać, mieszkańcy chcą likwidacji wilgoci
O problemach mieszkańców budynków z ulicy Przemysłowej w Piotrkowie pisaliśmy przed 4 laty. Wtedy domagali się wyrównania podwórka, remontu budynków, utworzenia toalet we wszystkich mieszkaniach. Apelowali do władz miasta, że tam „też mieszkają ludzie” i twierdzili, że urząd o nich zapomniał.
Przez kilka dni okradał letniskowy domek
Amatora desek, styropianu i drzwi wejściowych do domku letniskowego zatrzymali piotrkowscy policjanci. 23-latek przez kilka dni włamywał się do jednej z altanek przy ulicy Przemysłowej w Piotrkowie. Skradzione fanty przechowywał w komórce swojej znajomej.
Naprawiają ulicę Przemysłową w Piotrkowie
Trwają roboty na ulicy Przemysłowej w Piotrkowie. Nową jakość zyska blisko 800-metrowy odcinek ulicy. Koszt inwestycji to blisko 720 tys. złotych.
Wreszcie naprawiają ulicę Przemysłową
Trwają roboty na ulicy Przemysłowej w Piotrkowie. Nową jakość zyska blisko 800-metrowy odcinek ulicy.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat