Artykuły do tagu: Proszenie

Kompletnie pijany kierowca potrącił 15-latkę
W poniedziałek (2 marca) około godziny 16.00 w miejscowości Proszenie (gm. Wolbórz) doszło do potrącenia pieszej.
Rodzinnie w gminie Wolbórz
W minioną sobotę 14 czerwca przy Szkołach Podstawowych w Wolborzu i Proszeniu już po raz czwarty odbyły się rodzinne festyny.
ŚWIĘTO SZKOŁY w PROSZENIU
16 czerwca 2012 roku - ŚWIĘTO SZKOŁY im. MIRY i TADEUSZA SYGIETYŃSKICH w PROSZENIU
OSiR rozdaje zaproszenia na piotrkowskie Euro
Już 8 czerwca pierwsze mecze Euro 2012. Piotrkowski Ośrodek Sportu i Rekreacji zaprasza na obejrzenie relacji ze spotkań w piotrkowskiej Strefie Kibica.
Stowarzyszenie Piliczanki serdecznie zaprasza mieszkanki gminy Aleksandrów na spotkanie, które odbędzie się z okazji Dnia Kobiet 8 marca 2012 roku o godzinie 11.00 w Urzędzie Gminy w Aleksandrowie.
ŚWIETO SZKOŁY w PROSZENIU
W sobotę 11 czerwca Dyrekcja, Grono Pedagogiczne, Rodzice i Uczniowie Szkoły Podstawowej im. Miry i Tadeusza Sygietyńskich, zorganizowali obchody Święta Szkoły.
W niedzielę, 3 października odbędzie się w Rozprzy XXI Gminny Bieg Kasztelański “Ku Trzeźwości”.
Jubileusz 90 - lecia OSP Proszenie
23 sierpnia 2009 roku druhowie z Ochotniczej Straży Pożarnej w Proszeniu obchodzili 90-lecie istnienia jednostki połączone z uroczystościami poświęcenia i wręczenia nowego sztandaru.
08.06.2009 00:03
Festiwal w Proszeniu
W niedzielę 7 czerwca 2009 roku w Proszeniu na boisku szkolnym Szkoły Podstawowej im. Miry i Tadeusza Sygietyńskich, prezentowali swój dorobek dziecięce i młodzieżowe zespoły ludowe.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat