Artykuły do tagu: Promocja

W Miejskiej Bibliotece Publicznej odbyła się promocja książki “Obóz narodowy w Piotrkowie Trybunalskim w latach 1919 - 1939” wydanej w serii “Biblioteka – Piotrków 800”.
Do sklepów trafiła już polska wersja gry Monopoly - z miastami, które wybrali internauci. Dzięki dużej aktywności głosujących z regionu piotrkowskiego na planszy znalazł się także Piotrków Trybunalski.
Piotrków Trybunalski na sprzedaż
Piotrków na sprzedaż - na szczęście jedynie na planszy gry Monopoly. Miasto wyceniono na nieco ponad 2,5 miliona dolarów.
Starostwo: Świętowali Dzień Samorządowca
W szczególny sposób świętowali dziś Dzień Samorządowca pracownicy Starostwa Powiatowego w Piotrkowie.
Choć jest najdłuższą ulicą Piotrkowa to nikt przy niej nie mieszka. Mimo swoich 9 kilometrów długości nie jest również znana mieszkańcom. Ulica Trybunalska do tej pory kojarzyła się z wierszem Jana Brzechwy, teraz będzie kojarzona z jedną z najsłynniejszych dróg w kraju.
- Najnowsza wersja gry Monopoly, powinna stać się istotnym gadżetem promocyjnym - uważa poseł Artur Ostrowski, który w ubiegłym tygodniu był gościem Strefy FM.
Biblioteka Pedagogiczna na YouTube
YouTube, to kolejne miejsce, po portalu społecznościowym Facebook, na którym postanowiła zaistnieć Biblioteka Pedagogiczna w Piotrkowie Trybunalskim.
Powiat piotrkowski jako jeden z dwóch w województwie łódzkim włączył się w inicjatywę na rzecz tworzenia środowisk wolnych od dymu tytoniowego. Dzięki współpracy Sejmiku Województwa Łódzkiego z Uniwersytetem Medycznym w Łodzi pozyskano na ten cel fundusze z projektu wspieranego przez Michaela Bloomberga.
W najbliższą sobotę, czyli 6 marca, będzie można wybrać się do SP nr 13 w Piotrkowie i zobaczyć jak funkcjonuje szkoła, którą ukończył mistrz Europy i wicemistrz świata w siatkówce - Michał Bąkiewicz.
Jak sprzedać Piotrków Trybunalski?
„Żyję i pracuję po łódzku”- plakaty z takim hasłem pojawiły się ostatnio na piotrkowskich autobusach MZK. To efekt realizacji przez Łódź własnej strategii promocji. Dla marketingowców i PR-owców to również znak, że właśnie w regionie zaczyna się coś, co w marketingu miejsc określane jest mianem kanibalizacji mniejszych przez większych, w tym przypadku jest to dokładnie kanibalizacja regionu i okolicy przez stolicę województwa. Czy Piotrków zostanie symbolicznie „zjedzony” przez Łódź i jak się przed tym zjedzeniem bronić?

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat