Artykuły do tagu: Projekt

Projekt rewitalizacji centrum miasta, który nie przeszedł oceny formalnej Urzędu Marszałkowskiego, wywołał prawdziwą burzę.
Urząd Marszałkowski wydał negatywną ocenę formalną. Jak się okazuje problem dotyczy własności niektórych działek, które znalazły się w projekcie.
Piotrków: Biblioteka nie dostanie dofinansowania
Choć czerwcowa sesja przyniosła cień nadziei na budowę nowego gmachu miejskiej biblioteki przy dofinansowaniu w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego, nadzieja ta bardzo szybko została rozwiana przez prezydenta Chojniaka na sesji sierpniowej.
Zdrowa gmina – zdrowy powiat – to projekt realizowany na terenie Gminy Gorzkowice.
Nadal nie wiadomo, czy w Piotrkowie powstanie nowa biblioteka. Podczas czerwcowej sesji Rada Miasta zmieniono zapisy w Wieloletnim Planie Inwestycyjnym i Planie Rozwoju Lokalnego po to, aby miasto mogło złożyć zmieniony projekt do Regionalnego Programu Operacyjnego.
Starostwo Piotrkowskie zachęca mieszkańców powiatu do udziału w bezpłatnych szkoleniach w ramach projektu „OBSŁUGA KOMPUTERA SZANSĄ NA PRACĘ” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej.
Piotrków złożył do Urzędu Marszałkowskiego kolejny wniosek o dofinansowanie projektu oświatowego. Po pozyskaniu prawie miliona złotych ze środków unijnych na zajęcia wyrównawcze dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjów przyszła pora na szkolnictwo zawodowe.
Kolejne dwa wnioski złożone przez powiat piotrkowski otrzymały dofinansowanie z Europejskiego Funduszu Społecznego.
Przetarg na bibliotekę sprawdzi prokuratura
Po publikacji artykułu w „Tygodniu Trybunalskim” - „Kto z kogo robi idiotę?" z początku lutego tego roku sprawą zainteresowała się Prokuratura Rejonowa w Piotrkowie Trybunalskim.
05.02.2010 14:37
Kto z kogo robi idiotę?
Mocne to słowa, ale podczas prac nad projektem nowej miejskiej biblioteki spaprano bodaj wszystko. Łącznie ze sposobem, w jaki całą winę za własne błędy próbuje się zwalić na Bogu ducha winnego ministra kultury i dziedzictwa narodowego. Bo do kłamstwa, wbrew pozorom, też trzeba się przyłożyć.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat