Artykuły do tagu: Prezenty

Świąteczne prezenty – jak kupować z głową?
Gorączka bożonarodzeniowa trwa! W radio wybrzmiewa znana od lat świąteczna piosenka, a sklepowe witryny kuszą świątecznymi promocjami. Szczególna atmosfera udziela się nie tylko nam, ale również naszym portfelom. Czy można kupować choinkowe prezenty i przy tym przy okazji nie zbankrutować?
Najlepsze pomysły na prezenty na Boże Narodzenie dla dziadków
Zbliża się najbardziej magiczny czas w roku! Święta Bożego Narodzenia to nie tylko wspaniałe chwile odpoczynku w rodzinnym gronie i ulubione, tradycyjne potrawy. Jak co roku wręczymy także prezenty naszym najbliższym. Jeżeli w tym roku spędzasz święta u dziadków, lub odwiedzasz ich w trakcie tych dni, warto już pomyśleć o podarunkach. Dobrze jest unikać takich prezentów, które podkreślą wiek babć i dziadków. Znacznie lepiej będzie podarować im coś naprawdę od serca albo te naprawdę praktyczne gadżety.
Sezon komunijny rozpoczęty, jaki dać prezent ?
Maj to miesiąc w którym odbywać się będą pierwsze komunie. Co dać małemu komuniście w prezencie ? A może lepiej – ile dać ? Kiedyś wręczano medalik, książeczkę do nabożeństwa czy zegarek lub rower. Dziś w erze wszechobecnej elektroniki, taki prezent mógłby nie do końca zadowolić przeciętnego dziewięciolatka. Na szczęście moda na quady już chyba minęła.
Goździki? Rajstopy? Co chciałybyście dostać na Dzień Kobiet?
Najczęściej są to kwiaty. O czym jednak naprawdę marzą kobiety 8 marca? Druga kwestia to, przez kogo są tego dnia obdarowywane – przez męża, chłopaka, dziadka, szefa, chrzestnego?
Nietrafiony prezent? Rzecznik konsumentów radzi
Boże Narodzenie coraz bliżej, już za chwilę zacznie się szał kupowania świątecznych prezentów. Te często bywają nietrafione. Czy można oddać towar do sklepu jako przyczynę podając jedynie, że „mamie nie spodobał się… na przykład sweter (a nie daj Boże, telewizor plazmowy...)”?
Blisko 300 dzieci otrzymało świąteczne podarunki
W minioną sobotę, 19 grudnia, już po raz kolejny Elżbieta Radziszewska, poseł na Sejm RP, we współpracy z Miejskim Ośrodkiem Pomocy Rodzinie zorganizowała "Serduszkową Choinkę" dla dzieci z rodzin wielodzietnych z Piotrkowa. Choinka odbyła się w kościele farnym i wzięło w niej udział blisko 300 dzieci.
Świąteczne podarunki dla piotrkowskiej rodziny
22 grudnia piotrkowskie struktury Forum Młodych Ludowców przy współpracy ze Związkiem Młodzieży Wiejskiej obdarowali prezentami świątecznymi jedną z rodzin mieszkającą w Piotrkowie Trybunalskim.
Świąteczne przyjemności w Focus Mall
W okresie przedświątecznym klienci piotrkowskiej galerii mogą korzystać z kilku atrakcji. W tym roku w Focusie zagościła nowa bożonarodzeniowa dekoracja. Jednym z jej elementów jest choinka oraz sanie z reniferami, w których można zrobić sobie zdjęcie.
Święta zamiast zapłaconego czynszu?
Polacy w grudniu, zamiast opłacać rachunki, kupują prezenty – wynika z badań Biura Informacji Gospodarczej InfoMonitor. Ankietowani mówią, że właśnie w okolicach świąt Bożego Narodzenia mają największe problemy z uregulowaniem bieżących płatności. Wydrenowane zakupowym szaleństwem budżety domowe dochodzą do siebie dopiero... w marcu.
Wszystko w Twoich rękach, czyli o świątecznych prezentach...
Kto z nas nie lubi dostawać prezentów? Retoryczne pytanie… Na urodziny, imieniny, dzień chłopaka, dziewczyny czy też leśnika. Na gwiazdkę, jajeczko oraz Walentynki. Zapewne większość z nas z przyjemnością także obdarowuje – przecież to takie miłe, satysfakcjonujące, kiedy podekscytowani milusińscy z radością wyciągają kolejne prezenty spod choinki, a narzeczony promienieje i jest pod wrażeniem wyjątkowo trafionego podarunku. No właśnie… wszystko pięknie, ale wybór, decyzja i zakup to już zdecydowanie większe wyzwanie.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat